Güncel

"10 Ocak Çalışan" ve Emekçi Gazetecilerin Günü Kutlu olsun…

"10 Ocak Çalışan" ve Emekçi Gazetecilerin Günü Kutlu olsun…

7 Ocak 2021 14:30
-A

+A

Murat Sürmeli, "Başta Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi Çalışanlarımız  Olmak Üzere Bu Anlamlı Günde Bütün Çalışan ve  Emekçi Gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü" Kutluyorum…"

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, gazetecilerin gününü kutlayarak,
"Zor şartlar altında kamuoyunu bilgilendirmek için çalışan gazeteciler, mesai mefhumu gözetmeden kutsal bir görevi yerine getiriyor.
Dünya , ülke ve ilimiz gündemine ait gelişmeleri sıcağı sıcağına kamuoyuna aktararak toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılayan gazetecilik mesleği; sorumluluk, fedakarlık ve vicdan gerektiren, zor fakat onurlu mesleklerden birisidir. Günümüzde basın, gazetecilik, televizyonculuk, radyo yayıncılığı, internet haberciliği önemli gelişmeler kaydetmiştir. Demokrasinin temel taşlarından biri olan basın; düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak, milletin gözü kulağı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum .dedi"
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku