Güncel

“BİZ FARKLIYIZ ÇÜNKÜ CACABEYİZ”

“BİZ  FARKLIYIZ ÇÜNKÜ CACABEYİZ”

28 Temmuz 2021 15:36
-A

+A

       Yine bir başarı çizelgesi  ile Kırşehir’in eğitimde marka olan Cacabey Ortaokulu geleceğimiz olan nesillerin  üstün başarısı ile LGS  sınavında ilimizin gururu oldu.
       Cacabey Ortaokulu 8/c sınıfından Ahmet Cemal Müftüoğlugil 487.533 puan ile İstanbul Kabataş Erkek Lisesini kazanarak Kırşehir 3.sü oldu.Vali İbrahim Akın tarafından tebrik edilen Müftüoğlugil ödüllendirildi.
İŞTE CACABEY ORTAOKULU BAŞARI LİSTESİ
      23 Kırşehir Fen Lisesi, 1  İstanbul Karabaş Erkek Lisesi,1 Konya Meram Fen Lisesi,1 Aksaray Abdülhamit han Fen Lisesi,7 Kaman Fen Lisesi,41 Ahi Evran Anadolu Lisesi,36  Sosyal Bilimler Lisesi,6 Fatma Tüz Zehra  AİHL,6 Abdülkadir Özcan Proje İHL.
Cacabey Ortaokulu yetkilileri Memleket Gazetesi  Genel Koordinatörü Zeliha Karayel’e yaptığı açıklamada” dün olduğu gibi bugünde öğrencilerimizin  başarısından dolayı gurur duyuyor kendilerini üstün başarılarından dolayı tebrik ediyoruz”dedi.
       “Bizler öğrencilerimizin  başarı merdiveninde ilerlemek için  okul veli ve öğretmen ilişkisini sıkı tutup çalışmalardaki çizelgeyi birlikte yürüttük. Öğrencilerimizin başarı noktasındaki hedefe ulaşmak için gerek öğretmenlerimiz gerek ise velilerimiz ile birlikte hareket ederek  öğrencilerimizin azmiyle okulumuz yine ilimizde başarı listesinde üst seviye  tuttuk. Amacımız geleceğimiz olan nesilleri  bilinçli olarak hazırlayıp  emeklerinin boşa çıkmaması için mücadele etmekti.Covit-19 pandemi süreci ister istemez öğrencilerimizden bizleri ayrı tuttu. Cacabey Ortaokulu olarak her türlü engellere rağmen  eğitimimizden bir an olsun kopukluk yaşamadan her daim öğrencilerimiz ile birlikteydik. Sonuçlar açıklandığında ise okulumuz olarak gururla “BİZ  FARKLIYIZ ÇÜNKÜ CACABEYİZ “dedik.Yeni bir eğitim döneminde aynı kalite ve çizgimizden aşmaksızın  eğitimde  çığır açmaya da devam edeceğiz”.(ZELİHA KARAYEL)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku