Güncel

"ÇİFTÇİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU"

"ÇİFTÇİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU"

22 Kasım 2021 16:07
-A

+A

         Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, yeni binasına taşındı. Ankara Kayseri Karayolu, Haci Fatma Erdemir Anadolu Lisesi yanında yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına da faaliyet gösterecek olan İl Tarım Müdürlüğü çiftçilere duyuruda bulundu. İlimiz çiftçilerinin mağduriyet yaşamamaları için yeni hizmet binası duyurusunda bulunan İl Tarım Müdürlüğü şu bilgileri aktardı:
        "Değerli çiftçilerimiz, Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzün aşağıda yazılı olan birimlerimiz 22.11.2021 (Pazartesi) gününde itibaren Kayseri yolu üzerinde ve Bölge Trafik Yanında bulunan, yapımı tamamlanan yeni hizmet binamızda faaliyet gösterecektir. Çiftçilerimizin mağduriyet yaşamamaları için dikkat etmeleri gerekir.
        İl Müdürlüğü Makamı, Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü, İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü, Hukuk Birimi, Döner Sermaye Saymanlığı birimlerimizde hizmete devam ediyoruz. Kuşdilli Mahallemizdeki hizmet binamız taşınmış olup, orada faaliyet gösteren tüm birimlerimiz ve personellerimiz yeni hizmet binamızda faaliyetlerine devam edecektir."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku