Güncel

"Çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlu olsun"

"Çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler  Günü kutlu olsun"

16 Mayıs 2019 07:52
-A

+A

Çiftçilerin büyük emek verdiği tarım ve gıda üretimi, insanoğlunun hayatını sürdürmesindeki en temel ve vazgeçilemez unsurlardan biridir.
Geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak vatandaşlara ulaştıran çiftçilerin emeğinin kutsal olduğunu belirten, tarımın insanlık tarihi kadar eski olduğunu önemine değinen ve ülkenin kalkınmasında, ekonominin büyümesinde çiftçilerin büyük pay sahibi olduğunu ifade eden Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, çiftçilerin her zaman yanında olduklarını belirtti.
Bu kapsamda 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü olması nedeniyle Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin bir mesaj yayımladı. İl Müdürü Şahin, yayımladığı mesajında şunları kaydetti:
“ Ülkemizin kalkınmasında, üretimin artırılıp hayat standartlarının yükseltilmesinde ve tarımsal faaliyetlerin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimizin emeği bizler için kutsaldır. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak geçimini topraktan sağlayan, alın terini esirgemeden emek veren çiftçilerimizin her zaman yanındayız. Bütün güçleri ile üretim yapılması için çalışan çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyorum.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku