Güncel

“HALEP ORADAYSA, BUYURUN AĞALAR ARŞIN BURADA”

“HALEP ORADAYSA, BUYURUN AĞALAR ARŞIN BURADA”

3 Nisan 2021 14:56
-A

+A

Kırşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Çağatay Han Torun, Kırşehir Belediyesporun  yeşil sahalarda 3 puan ile ayrılıp üst üste yaşadığı galibiyet hakkında açıklama yaptı.

 Çağatay Han Torun açıklamasında;”Kırşehir Belediyesporumuz  deplasmanda grubun güçlü takımlarından Bodrumspor'u hem de 10 kişi kaldığı maçta mağlup etti. Şimdi etkileşimlere bakıyorum da Kırşehir'e gönül vermiş, gönlü Kırşehir'le manen bağlanmış , gerek burada gerekse de gurbette yaşayan binlerce insanın sevincini mutluluğunu gururunu görüyorum. Ülkenin dört bir tarafında bizi temsil eden futbol takımımız şehrimizin adını gururla başarı ile temsil etmektedir”dedi.
Torun;Burada sizin bu takımla ne işiniz var diyenlere birkaç çift sözüm var. Biz 7-8 kişi bu takıma sahip çıkarken bu memleketin takımı mahsun kalmasın, hemşehrilerimizin boynu bükük kalmasın, azda olsa katkımız olsun bu takım buralara bir sürü emekle geldi yarın vicdan azabı duymayalım arkamızdan sövmesinler diye elimizi taşın altına koyduk. Ancak geldiğimiz noktada binlerce Kırşehirlinin sevincini bu kadar emeği hiçe sayan hor gören, hala insanları itibarsızlaştırmaya çalışan bir sürü güdümlü karnı dar insanları görüyor, duyuyorum. Geride dursan sana sahip çıkmadın diye hakaret edecek insanlar, bugün orada ne yapıyorsunuz diye ağız dolusu hakaret ediyorlar. Bizlerin hepimizin yüreği vicdanı zihni rahat, şehre hizmet etmenin gurunu yaşıyoruz. Allah’ta sizlere izan ve vicdan versin.
Çağatay Han Torun; Bu noktada kardeşim sizin başka işiniz gücünüz var , biz sahip çıkar ilgileniriz diyen babayiğitler de varsa buyursunlar. Seve seve , mutlulukla ve gururla gece gündüz emek vererek kurduğumuz bu gözde takımı sizlere teslim eder desteğe de devam ederiz. Halep oradaysa, buyurun ağalar arşın burada.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku