Güncel

‘Kırşehir, sanayide hak ettiği konumda değil!’

7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu, seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürmeye devam ediyor

‘Kırşehir, sanayide hak ettiği konumda değil!’

31 Mart 2015 07:35
-A

+A

7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu, seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürmeye devam ediyor.
MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu, Türkiye’nin kötü yönetildiğini ve kötüye gittiğini belirtti.
Kaman ve Mucur’a çıkarma yapan Kayaoğlu, “7 Haziran seçimlerinde MHP’nin iktidarına büyük ihtiyaç var” dedi.
MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu, “Kırşehir’in en büyük girdisi tarım ve hayvancılıktır. İlgili kuruluşlar tarım ve hayvancılıkta üreticinin ve çiftçinin yanında olacak, onlara alternatif ürün desteği sunmalı, üretimin her aşaması bu kuruluşlarca takip edilmeli ve desteklenmedir. Görevli kuruluşlar ne yapıyor, nasıl çalışıyor bilmiyorum. Çiftçinin ve yetiştiren yanında olunmuyor. Ben de Ankara-Kayseri Karayolu üzerinde herkesin gördüğü bir yol üstünde 50 dönümlük bir alana ceviz bahçesi kurdum. 5 yıldır Kırşehir’de hiçbir resmi kuruluş veya yetkili gelip benim bahçemi ne gördüler, ne de yapmam gerekenler konusunda öneri ve destek verdiler. Demek ki bu ilgisizlik Kırşehir il genelinde böyle. Herkes kafasına göre ekim dikim yapıyor, ilgililer onların verimli ve kazançları arttırma konusunda hiçbir katkılar sunmuyor. Böyle bir mantıkla Kırşehir nasıl tarım ve hayvancılık şehri olacak. Kırşehirimiz sanayide hak ettiği bir konumda değildir. Kimse yatırımcı getirmiyor, yatırımcının yüzüne bakmıyor. Kırşehir teşvikte en ön sıralarda olması gerekirken, ne yazık ki siyasetçilerin ilgisizliği nedeniyle yatırımcılar hep başka illeri tercih ediyor. Bu konuda siyasetçiler üzerine düşen görevi yapmayarak Kırşehir’e en büyük kötülüğü yapıyorlar. Devletin yapması gereken ve asli görevi olan tüm illere, ilçelere yaptığı kamu hizmetlerini ve binalarını sanki kendileri yapıyormuş gibi gösteren milletvekili olmayacağım. Zaten bu yatırımlar devletin yapması gereken rutin yatırımlar. Kırşehir’in seçilmişleri sanki bu yatırımları kendileri yapıyormuş gibi, ya da kendileri getiriyormuş gibi bizleri ve hemşehrilerimizi kandırmaya çalışıyorlar. Artık hemşehrilerimiz yıllardır kendilerini oyalayanları, aldatanları bu seçimde değerlendirecek ve affetmeyeceklerdir. Kırşehir’i temsil etmek böyle olmamalı. Kırşehir insanı onlara oyunu verirken, kendisini en iyi şekilde temsil etsin ve haklarını alsın diye seçmişlerdi. Ama ne yazık ki onlar Kırşehir’in geleceğini değil, kendi geleceklerini garanti altına aldılar.
“7 Haziran seçimlerine bütün bunları gördüğüm için, Kırşehir’in sorunlarını yaşadığım için ve hemşehrilerimden gelen istek doğrultunda gönül verdiğim MHP’den Kırşehir milletvekili aday adayı oldum. Partim ve hemşehrimlerim bana güven duyar aday gösterip seçerlerse onların başını öne eğdirmeyeceğim. Girişimci ruhumu çalışmalarıma yansıtarak Kırşehir’e en güzel hizmetleri getireceğim” dedi. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku