Güncel

“KÜLTÜRÜMÜZLE DEĞERLENİYORUZ KİTAP KAHVE” EVİ AÇILDI

“KÜLTÜRÜMÜZLE DEĞERLENİYORUZ KİTAP KAHVE” EVİ AÇILDI

13 Temmuz 2021 16:07
-A

+A

        Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Kırşehir' deki gençlere  yönelik olarak “Kültürümüzle Değerleniyoruz Kitap Kahve” projesinin açılışı  Kırşehir İl Gençlik ve Spor Müdürü Numan Nafiz Şahin’in  eşliğinde Vali İbrahim Akın, Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman , İl Si,vil Toplum Müdürü Cemalettin Duran ve Kırşehir Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer’in katılımları ile gerçekleştirildi.
         Kırşehir İl Gençlik ve Spor Müdürü Numan Nafiz Şahin  Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü Zeliha Karayel’e yaptığı açıklamada ,”Gençlik Ve Spor Bakanlığın hibe projeleri ile birlikte Kırşehir’de kitap kafe gençlerin  hizmetine sunulacak ve burada çocuklarımız gençlerimiz arapça, Kur-An Kerim ,İngilizce  gibi bir çok eğitim  sağlanacak ”dedi.
Şahin; Geleceğimiz olan nesiller “Kültürümüzle Değerleniyoruz Kitap Kahve” evinde  kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Aynı zamanda buraya gelen  kardeşlerimiz spor etkinliklerine dahil etmek suretiyle de hem ruhsal, hem bedenen gelişimlerine katkı sağlamış olacağız.
KIRŞEHİR’DE SPORA OLAN ÖNEM ÜST SEVİYEDE
      Numan Nafiz Şahin ;Kırşehir halkının spora olan ilgisinin   yoğun olduğunu ve Kırşehirlilerin  spor ile iç içe olmasının  ayrı bir mutluluk verdiğini bildirdi.
     Şahin;”Pandemi sonrası  Kırşehir spora olan  ilgisi üst seviyede.Tüm branşlarda kayıtlar hat safhada . Özelikle yüzme branşında ilgi oldukça yoğun. “YÜZME BİLMEYEN KALMASIN PROJEMİZDE antrenörler eşliğinde hijyen önlemleri dahilinde  devam ediyor.İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü branşlarındaki  spor dalları her biri  ayrı bir yoğunluk içerisinde iken antrenörlerimizin özenle yetiştirdiği geleceğin sporcuları antrenmanlarını aksatmadan devam etmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Kırşehir sporu seviyor ve sağlıklı yaşam içerisinde bir hayat geçiyor. Her yaştan olan sporcularımız  sıkı bir çalışma ile bir çok  başarı elde ediyor. Sporcularımızın başarısı bizleri gururlandırıyor  sağlık bir yaşam için spor şart ”dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku