Güncel

‘Miting ile gövde gösterisi yaptık’

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir milletvekili adayı Yıldırım Türk, Kırşehir'de Cacabey Meydanında düzenlenen miting ile 7 Haziran genel seçimleri öncesinde Kırşehir'de iki milletvekilliğini de almak için gövde gösterisi yaptıklarını söyledi

‘Miting ile gövde gösterisi yaptık’

26 Mayıs 2015 07:10
-A

+A

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir milletvekili adayı Yıldırım Türk, miting ile gövde gösterisi yaptıklarını söyledi.
Türk, Kırşehir'de Cacabey Meydanında düzenlenen miting ile 7 Haziran genel seçimleri öncesinde Kırşehir'de iki milletvekilliğini de almak için gövde gösterisi yaptıklarını söyledi.
Ailesi ile birlikte mitinge katılan MHP adayı Cemil Yıldırım Türk, "Kamu yönetiminde, yönetim ilke ve uygulamaları ile teşkilâtlanma, insan kaynakları, personel sistemleri ve halkla ilişkileri içine alan performans esaslı bir yönetim kültürü oluşturulmasını gerekli görmekteyiz" dedi.
Mitingin Kırşehir'de yansımalarının her yönde olumlu olduğunu anlatan MHP adayı Cemil Yıldırım Türk, "Kamu sektörünün doğrudan hizmet sunumundaki rolü azaltılarak düzenleme ve denetleme görevini daha iyi şekilde yürütmesinin sağlanması, politikaların etkin olup olmadığının değerlendirilerek alternatif politikalar üretilmesi suretiyle idarenin geliştirilmesi, vatandaşın; kendisi ile ilgili karar süreçlerine iştiraki, hizmetin nasıl yürüdüğü, sorumluları ve kalitesi konusunda bilgi edinme hakkının etkin kullanımının temin edilmesini yönetim anlayışımızın gereği olarak görmekteyiz. İnsanları ayrıştırmadan MHP mitingine herkesin destek verdiğini gördük. Bizim için de önemli olan insanların kutuplaşmadan sosyal hayatın içerisinde yer almalarıdır. Bunun için kamu kurumlarında kamu yönetiminde politika belirleme kapasitesinin geliştirilmesi ve kamu politikalarının birbiriyle uyumunun sağlanması esas olacaktır. Kurumların, kendi kendisini sürekli ve sistemli bir şekilde geliştirebilecek dinamik bir yapı ve işleyişe kavuşturulması, personel rejiminin liyakatı esas alan ve performansı değerlendiren bir çerçevede ele alınması, ücret adaletini sağlayarak görev, yetki ve sorumluluklarla birlikte başarının ödüllendirilmesi, “eşit değerde işe eşit ücreti” sağlayacak adil bir ücret rejiminin tesis edilmesi, ülkenin her yerinde hizmet ihtiyacı ile mütenasip nicelik ve nitelikte personel istihdamının sağlanmasını gerekli görüyoruz" diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku