Güncel

14 MART TIP BAYRAMI KUTLANDI

14 MART TIP BAYRAMI KUTLANDI

15 Mart 2019 07:42
-A

+A

 

         Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü 14 Mart Tıp Bayramı kutlama etkinliği AEÜ Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda gerçekleşti.
         Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan etkinlikte Başhekim Yrd. Dr. Aslıhan KILIÇ TORUN Modern Tıbbın Tarihçesinden bahsetti. İl Sağlık Müdürümüz, Tıp Fakültesi Dekanı, Kırşehir Milletvekili ve Kırşehir Valisi İBRAHİM AKIN’NIN konuşmalarının ardından İl Sağlık Müdürlüğünde en uzun süre görevde olan iki hekim Dr. Mehmet ÇİÇEK ve Dr. Gündüz YÜCESAN’a Milletvekili ve Vali tarafından teşekkür plaketleri verildi.
         Etkinliğe Kırşehir Valisi İbrahim AKIN, Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa KENDİRLİ, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL, Vali Yrd. Ramazan YILDIRIM, İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU, Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya ŞAHİN, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, İdarecilerimiz, Hekimlerimiz ve Sağlık Personellerimiz katıldı.
Etkinlik Basın Birimimizin hazırlamış olduğu “Tıp Bayramınız Kutlu Olsun” temalı video gösterisinin ardından Dr. Gündüz YÜCESAN ve müzik ekibinin müzik dinletisiyle devam etti. 14 Mart Tıp Bayramı etkinliğimiz pasta kesimiyle sona erdi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku