Güncel

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ MÜCADELE GÜNÜ TOPLANTISI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ MÜCADELE GÜNÜ TOPLANTISI

12 Temmuz 2019 07:34
-A

+A


 
Ülkemizin bütün illerinde olduğu gibi Kırşehir'de de 15 Temmuz anma programları gerçekleştirilecek. FETÖ Silahlı Terör Örgütünün 2016 yılı Temmuz’unda gerçekleştirdiği hain darbe girişimine karşı o gece yurdun dört bir tarafında verilen mücadele, 15 Temmuz’un üçüncü yıl dönümünde düzenlenecek etkinliklerde hatırlanacak, şehitlerimiz, gazilerimiz saygı ve rahmetle yad edilecek.
 Bu kapsamda Akçakent İlçesinde  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Mücadele Günü Toplantısı gerçekleştirildi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Mücadele Günü etkinlikleri nedeniyle İlçe Kaymakamı  Murat Karaloğlu başkanlığında daire amirlerinin katılımı ile toplantı yapıldı.
İlçede düzenlenecek olan etkinlikler hakkında bilgiler verilen toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.Toplantıda program boyunca düzenlenecek faaliyetler değerlendirildi.
15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirilen hain darbe girişimini bir kez daha nefretle kınadığını belirten Kaymakam Karaloğlu,  “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleşirinin anlamına uygun ve en güzel şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını kaydederken,  darbe kalkışmasına karşı mücadele verirken canlarını veren şehitleri rahmet ve minnetle, gazileri de saygı ve şükranla andıklarını" ifade etti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku