Güncel

2 Yeni uzman doktor göreve başladı

2 Yeni uzman doktor göreve başladı

13 Eylül 2019 07:07
-A

+A


         Kırşehir Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikinliği bölümü ve bazı branşlarda uzman doktor ihtiyacının giderek artması büyük sıkıntılara neden oldu. Özellikle Suriyelilerin yoğunluğunu hisseden Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kadın-doğum bölümünde uzun kuyrukların oluştuğu, bu nedenle pek çok hastanın bazı günler muayene ya da kontrol bile olamadan hastaneden ayrılmak zorunda kaldığı haberleri gündemi meşgul etti.
KIRŞEHİR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE 2 UZMAN HEKİM DAHA HASTA KABULÜNE BAŞLADI!
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI PROF. DR. MUSTAFA KARA
Prof Dr. Mustafa Kara İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve DoğumPolikinliği'ndehasta kabulüne başladı.
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğimize Prof Dr. Mustafa Kara görevine başladı.
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitiminden mezun olan Prof Dr. Mustafa Kara, uzman alanını ise İstanbul Göztepe eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaptı.
Son olarak Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çalışan Prof Dr. Mustafa Kara, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde göreve başladı.
ÜROLOJİ UZMANI OP. DR. İBRAHİM ÜNTAN
Op. Dr. İbrahim Üntan, İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikinliği'ndehasta kabulüne başladı.
Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Bölümü'nde uzmanlık eğitimini tamamlayan Op. Dr. İbrahim Üntan, son olarak Yozgat Şehir Hastanelerinde hizmet veriyordu.
Kırşehir Eğitim ve araştırma Hastanesi'ne tayini çıkan Op. Dr. İbrahim Üntan, Üroloji Polikinliği'nde hastalara hizmet vermeye devam ediyor.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku