Güncel

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

27 Mart 2021 14:23
-A

+A

      Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket KARADENİZ, ilimiz okul müdürleri ile bir araya geldi.
      Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket KARADENİZ başkanlığında 2020-2021 eğitim-öğretim yılı okul müdürleri toplantısı yapıldı. Kırşehir öğretmenevi toplantı salonunda yapılan toplantılar dört oturum halinde gerçekleştirildi. Sosyal mesafe ve hijyen koşullarına mümkün olunduğunca uyularak yapılan toplantıya, okul Müdürleri katılım gösterdi. Pandemi başta olmak üzere uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitimde alınması gereken tedbirler, eğitim-öğretim yılı içinde yapılması planlanan bütün konular masaya yatırılarak konuşuldu.
 Toplantılarda uzaktan eğitim döneminde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Okul ve kurumlarda, okul sağlığı ve güvenliği ile ilgili alınması gereken tedbirler üzerinde duruldu. Pandemi Döneminde öğrenci başarısının en üst düzeye çıkarılması için gereken çalışmalar üzerinde konuşuldu. İl Müdürü Karadeniz, uzaktan eğitim sürecinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için gerekli tedbirlerin alınması, uzaktan eğitim sürecinin takip edilmesini ve yaşanacak sorunların çözülmesini istedi.
      Yüz yüze eğitimlere başlanan okulların öğretmen, öğrenci,  personel ve velilerin sosyal mesafelere dikkat etmesinin altını çizen İl Müdürü Karadeniz,  okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku