Güncel

2020 yılı ücret tespiti komisyonu toplandı

2020 yılı ücret tespiti komisyonu toplandı

29 Ocak 2020 07:22
-A

+A


2020 ambulans ücretleri tespit komisyon toplantısı, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonunda yapıldı. Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği gereğince özel ambulans servislerinin 2020 yılı ücretlerinin tespiti için komisyon toplantısı gerçekleşti. Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YETİŞ başkanlığında gerçekleşen toplantıya Uzman Yasemin ALTUNKAYA ve ilgili birim sorumluları katıldı.
2020 ambulans ücretleri tespit komisyon toplantısı, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonunda yapıldı.
Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YETİŞ başkanlığında, Uzman Yasemin ALTUNKAYA ve ilgili birim sorumluları Ambulanslardan sorumlu yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda 2020 yılı ambulans ücretlerinin tespiti yapıldı.
İlk Yardım Eğitim Merkezlerinin 2020 yılı ‘Ücret Tespit Toplantısı’, İl Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonu da toplandı.
Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YETİŞ başkanlığında, ilk yardım merkezleri temsilcileri katılımı ile gerçekleşen toplantıda eğitim merkezlerinin 2020 ücret tespiti yapıldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku