Güncel

30 TANE TEKERLEKLİ SANDALYE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTI

30 TANE TEKERLEKLİ SANDALYE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTI

4 Ağustos 2020 17:07
-A

+A

 

Kırşehir Özbağ Belediye başkanı Rasim Arazay ve Özbağ’lı iş adamı Yusuf Şen, engelli vatandaşlara 30 tane tekerlekli sandalye dağıttı.
Kırşehir Örcün İlkokulu’nda , Özbağ’lı iş adamı Yusuf Şen’in sponsorluğu dahilinde gerçekleşen programda tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahiplerine  teslim edildi. Kırşehir Özbağ Belediye başkanı Rasim Arazay ,katılımları ile onurlandıran, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Osman Demir, Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Akbayır, Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, diğer misafirlere ve basın mensuplarına teşekkürlerini bildirdi.
Başkan Arazay yaptığı açıklamada, “Ben görevime başladığım ilk günden Özbağ halkına her türlü destek ve yardım içim söz vermiştim ve o gündür bugündür  çalışmalarıma aralıksız devam ederken  halkımız için yapabildiğimiz  hizmetlerin her daim bir üstünü düşünerek devam ediyoruz. Rabbim bizlere güç ve kuvvet verdiği sürece maddi ve manevi olarak vatandaşlarımızın yanında olacağız .Bizim bu çıktığımız yolda söz de değil özde davamız olan vatandaşın her sorun ve sıkıntıları ile bir olacağız Özbağ belediyesi için ne gerekiyor ise elimi taşın altına koymaya hazırım ”dedi.
Memleket Gazetesi İnternet Editör Zeliha Karayel vatandaşlar ile yaptığı röportajda, Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay’ın göreve geldiği  günden bu yana bir an olsun kendilerini yalnız bırakmadığını  her koşulda destekçileri olduğunu kıdem gözetmeksizin her kesime sahip çıktığını ve bu sebep ile  teşekkürlerini bildirdi.
Vatandaş , “Özbağ’lı iş adamı Yusuf Şen’e yurt dışında bulunmasına rağmen bir an olsun memleketini ve insanını unutmayıp gerek sponsorluğu ile gerekse yatırımları ile  bizlere desteklerini esirgemiyorlar ve böyle bir evladı yetişen anne ve babasından Allah razı olsun” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku