Güncel

5700 TL PROMOSYON ANLAŞMASI İMZALANDI

5700 TL PROMOSYON ANLAŞMASI İMZALANDI

21 Mayıs 2021 14:38
-A

+A

       Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan'ın da katılımıyla gerçekleşen toplantı sağlık personellerini kapsayan banka promosyon ihalesi gerçekleştirildi. İhale, 500 personelinin faydalanacağı promosyon anlaşması Ziraat Bankası ile imzalandı.
Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan'ın da katılımıyla gerçekleşen toplantıda toplamda 500 personelinin faydalanacağı promosyon anlaşması imzalandı.
       Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde gerçekleşen “Banka Promosyon İhalesi" sonucunda en yüksek teklif 5700 TL ile Ziraat Bankası tarafından verildi. Verilen teklif üzerine Müdürlüğe bağlı tüm sağlık tesislerimizin idari mali işler sorumluları "yetkili sendika temsilcileri, katılımcılarla teklifi istişare etmiş olup, oy birliği ile teklifin kabulü yönündeki önerilerini gerçekleştirilen toplantıda iletildi. Sonrasında Ziraat Bankası yetkilileri ile yürütülen görüşmeler neticesinde 5700 TL olarak Ziraat Bankası ile promosyon sözleşmesi imzalandı.
        Başkan Yücesan, "Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz! Promosyon anlaşmasını 5700 TL ile en yüksek fiyatı veren Ziraat Bankası'nda kaldı. Siz değerli üyelerimizden aldığımız güçle, sizler için en iyisini yapmaya devam edeceğiz!”
Tüm personele hayırlı olması dileklerimizle..."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku