Güncel

58 Sürekli İşçi Kura Sonuçları açıklandı

58 Sürekli İşçi Kura Sonuçları açıklandı

19 Mart 2021 14:41
-A

+A

      Kırşehir Adliyesi, internet sayfası üzerinden 58 Sürekli İşçi Kura Sonuçlarının açıklandığı duyurusunda bulundu.
     Adalet Bakanlığı personel alımı kurası 17 Mart tarihinde gerçekleşti. Sonuçlar açıklandı. Başvuru yapan adaylar arasından asıl ve yedek adaylar belirlendi. Seçilen adaylar 18-24 Mart tarihleri arasında belgelerini teslim edecekler.
Sonuçlar Adalet Bakanlığı resmi sitesi üzerinden sorgulanabiliyor. Başvuruda bulunan adaylar arasından asıl ve yedek adaylar belirlendi.  Merkezi teşkilatlı sürekli işçi alımı ev 58 sürekli işçi alımı sonuçları için  T.C. kimlik numarası ile giriş yaparak sorgulama işlemi tamamlanabiliyor.
      Kırşehir Adliyesi, yaptığı duyuruda şu bilgileri aktardı: "Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İzmir/Menemen R Tipi ve Elazığ R Tipi Ceza İnfaz Kurumları ile Ankara, Denizli, İstanbul ve Kahramanmaraş Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Eğitim Merkezleri’nde istihdam edilmek üzere; 4857 sayılı İş Kanunu ile bu Kanun’a dayanılarak çıkartılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde,  temizlik görevlisi unvanında istihdam edilecek sürekli işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 04.03.2021-08.03.2021 tarihleri arasında alınmıştır. Alınan başvurular kapsamında asil ve yedek adayların belirlenmesi için (4 katı asil ve 4 katı yedek)  17.03.2021 tarihinde Altındağ 5. Noterlik huzurunda Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü toplantı salonunda saat 10.30’da başlatılan kura töreni sonucunda sözlü sınava katılmaya hak kazanan asil ve yedek adaylar belirlenmiştir. Kura çekimi youtube üzerinden (https://www.youtube.com/watch?v=Z2vyW3u7OiM) canlı olarak yayımlanmıştır.
       Kura çekimi ile açık iş sayısının 4 (dört) katı aday asil ve 4 (dört) katı aday yedek olarak belirlenmiştir. Kura sonucu aşağıda yer alan sonuç sorgulama ekranından öğrenilebilecek olup, asil ve yedek olarak kazanan adayların başvuru yaptığı İl Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı’nın (Ankara, Denizli, Elazığ, İstanbul/Bakırköy, Kahramanmaraş ve İzmir) internet adresini takip etmeleri gerekmektedir.
       Kura sonucu asil ve yedek olarak belirlenen adayları tebrik eder başarılar dileriz. "

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

15:07 - 16 Nisan 2021

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

15:01 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku