Güncel

7. Olağan AK Parti Kırşehir İl Kongresi gerçekleşti…

7. Olağan AK Parti Kırşehir İl Kongresi gerçekleşti…

13 Ocak 2021 16:33
-A

+A

 

Recep Tayyip Erdoğan , ''Kırşehir Yeni Bir Sürece Giriyor''
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl Kongrelerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden canlı bağlantıyla katıldı.
7. Olağan AK Parti Kırşehir İl Kongresi Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde başladı.İl Başkanı olarak belirlenen Seher Ünsal'ın tek liste olarak girdiği ve eski bakanlardan Suat Kılıç ile Jülide Sarıeroğlu'nun da katıldığı kongrede partililere hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu.Konuşmasının sonunda Kırşehir'de ki partililere hitap eden Erdoğan , ''Kırşehir'i şöyle ayakta görelim ve alkışlayalım.
Bu kongreyle beraber Kırşehir inşallah yepyeni bir sürece giriyor ve inanıyorum ki Kırşehir ; ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla çok büyük bir patlamayı gerçekleştirecek.Buna hazır mıyız ?'' ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak hem mecliste ezici çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız." dedi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl Kongrelerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden canlı bağlantıyla katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında, "2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak hem mecliste ezici çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız." ifadesini kullandı.
Erdoğan, "Ülkemizde siyaseti rekabetle izah edilemeyecek sınırların dışına çıkartan bir anlayışla karşı karşıyayız." dedi.
Kılıçdaroğlu ile ilgili, "Bu kişinin kürsüde ettiği her laf Allah'ın verdiği havayı boşa tüketmektir. İsraf her konuda olduğu gibi bu konuda da haramdır." ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kendisinde zaten olmayan vasıfları sürekli soru cümleleriyle ifade eden bu karikatür zatın psikolojik analizi işin erbabı için bulunmaz bir hazinedir." şeklinde konuştu.
Erdoğan, "(CHP) Partilerinde işler kaset, taciz ve hırsızlıkla yürüdüğü için milletin tercihiyle göreve gelebilmeyi havsalalarına sığdıramıyorlar." diyerek, "Her seçimi kaybetmiş bu zatın, zerre kadar onuru, kendisine azıcık saygısı olsa kasetle geldiği o koltuktan haysiyetiyle çekip giderdi." ifadesini kullandı.
"Ülkemizi 2023 hedeflerine tamamen ulaştırmadan bize durmak haramdır"
Erdoğan, "Ülkemizi 2023 hedeflerine tamamen ulaştırmadan bize durmak, duraksamak, bir anı bile boşa geçirmek haramdır." dedi.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku