Güncel

Adıgüzeller şirketler gurubundan bir yenilik daha

Adıgüzeller şirketler gurubundan bir yenilik daha

6 Ocak 2021 16:53
-A

+A

Ahilik kültürü anlayışı ile güvenilir, kaliteli, dayanıklı ve müşteriye saygılı kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan ve müşteri memnuniyetini devamlı kılan Kırşehir’den İstanbul’a kadar uzanan Adıgüzeller şirketler gurubu ilimizin gururu oldu.

İnşaat sektörünün çeşitli dallarında faaliyet gösteren Kadir Adıgüzel ,Adıgüzeller şirketler gurubu bünyesine bir yenisini daha ekleyerek KANZ sağlık ürünlerinin Marmara bölge toptancılığını alarak büyümeye devam ediyor.
Çocuk ürünlerinin öncü markası olarak tanınan, 1949 yılında Almanya'da kurulan Dünya markası KANZ,sağlık ürünlerinde Türkiye’de seçkin markalar arasında yer aldı.Adıgüzeller ŞTİ.LTŞ. sahibi Kadir Adıgüzel kaliteden ödün vermeksizin 1983 ‘ten bu tarafa hizmetine aralıksız devam ettirdi ve bir çok yardım ve desteğini de esirgemeden ,Kırşehir halkının takdirini topladı. Geçmişten bugüne bir an olsun çizgisinden çıkmayıp aynı güven ve emin adımlar ile, iller arasında da devam ettirip sağlık sektöründe markasından ödün vermeden yolunda ilerliyor.
Adıgüzeller Şirketler Grubu :Adıgüzeller İnşaat Malzemeleri,Adıgüzeller MEDİKAL(Ayak Sağlığı Merkezi&Ort.Ürn),KANZ Tıbb, Malzemeleri Marmara Bölge Toptan Satış Merkezi,Adıgüzeller Medikal olarak zincir halkasını kurdu.
İlimizde bir çok aileye ve Kırşehir Belediyespor’a yaptığı yardımları ile sesiz çığlıkların sesi olup koşul gözetmeksizin kimseleri ötekileştirmeden desteğini biran olsun esirgemeyip yardım elini uzatan Adıgüzeller şirketler gurubu, “durmak yok ,yola devam” diyerek halkımıza misyonumuz kaliteli hizmettir açıklamasında bulunan Kadir Adıgüzel Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü Zeliha Karayel’e açıklamalarda bulundu.
Adıgüzel, “Adıgüzeller şirketler grubu olarak bünyemize Almanya markası olan KANZ sağlık ürünlerinin Marmara bölge toptancılığını alarak bünyesinde olan inşaat malzemeleri toptancılığının yanında şuan bulunduğumuz ortam koşullarında piyasada ihtiyaç halinde olan tıbbi ürünlerinde bünyesine katarak değerli müşteri ve halkımıza hizmet anlayışı içinde olacağız”dedi..(ZELİHA KARAYEL)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku