Güncel

Ahiler Kalkınma Ajansı'ndan tanıtım videosu

Ahiler Kalkınma Ajansı'ndan tanıtım videosu

2 Şubat 2019 07:43
-A

+A


 
Ahiler Kalkınma Ajansı Kırşehir'in doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra yöresel lezzetlerinin tanıtılması ve dünyaya duyurulması noktasında önemli bir çalışmanın altına imza attı.
         Sosyal medya ve internet sayfalarında büyük beğeni toplayan tanıtım videosunda muhteşem görüntülere yer verilirken en çok beğeni Seyfe Gölü'nde güneşin batışına geldi. Yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Seyfe Gölü flamingo, angut ve daha birçok kuş türü için bulunmaz bir mekan.
         Ahiler Kalkınma Ajansı'nın hazırladığı tanıtım videosunda Seyfe Gölü'nün yanı sıra, Kaman Cevizi, Muharrem Ertaş, Neşet Ertaş, Yunus Emre, Kaman Japon Bahçesi, Kaman Kalehöyük ve Arkeoloji Müzesi, Mucur Yer altı Şehri, Cacabey, Ahilik, Kesikköprü, Ağalar Konağı, Ahi Evran-ı Veli Camii, Kütük Ev, Yöresel Lezzetler, Hirfanlı, Kızılırmak, Aşıkpaşa, Öğretmenler Parkı, Kaya Tuzu İşletmeciliği, Onyx Mermer Taşlarımız, Kalehöyük, Termal Turizm ve Kent Park başta olmak üzere birçok güzelliğin karelerine yer verildi.  Kırşehir’in tarihi ve kültürel değerleri ile birlikte sosyal alanlarının da yer verildiği film büyük beğeni topladı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku