Güncel

AK Parti Akpınar ve Mucur'da İlçe Kongresi yaptı

AK Parti Akpınar ve Mucur'da İlçe Kongresi yaptı

9 Mart 2020 10:35
-A

+A

 

Kırşehir'in Akpınar ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Kongresi'nde Harun Kahraman ilçe başkanı seçildi.
AK Parti Akpınar İlçe Başkanlığınca Akpınar Spor Salonu'nda düzenlenen kongrede konuşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, kongrelerin AK Parti'de birer bayrak yarışı olduğunu ve her yeni göreve gelenin aynı aşkla çalıştığını söyledi.
AK Parti'nin Kırşehir'de ve ülkede aynı zamanda yaşadığı coğrafyada çok önemli hizmetleri olduğunu anlatan Kendirli, "Birlik ve beraberliğimizi arttırarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Genel Başkanımız gibi bizler de şehrimiz, ilçelerimiz için gece gündüz çalışacağız. Teşkilat olarak üzerimize düşen en önemli görev her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olmaktır." dedi.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ise parti faaliyetlerinin arttırarak devam ettirilmesi gerektiğini, vatandaşın, esnafın, üreticinin yanında olmalarını ve parti üyelerinin çok daha fazla çalışmasını beklediğini dile getirdi.
Kongre sonrasında partililer, yeni seçilen Harun Kahraman ve yönetim kurulunu tebrik ederek, başarılar diledi.
AK Parti Mucur İlçe Kongresi yapıldı
- Kırşehir'in Mucur ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Kongresi'nde Oğuzhan Gündüz, yeniden ilçe başkanı seçildi.
AK Parti Mucur İlçe Başkanlığınca Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen kongrede konuşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini anımsattı.
Zorlu süreçle mücadele edilirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da gece gündüz demeden ülkesi için çalıştığını vurgulayan Kendirli, kendilerinin de parti teşkilatları olarak ülkenin birliği ve beraberliği için hizmetlerine, faaliyetlerine durmadan devam edeceklerini söyledi.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ise kurulduğu günden bu yana partisinin Türkiye'de çok önemli hizmetler yaptığını anlatarak, "Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda bizler de çalışarak, kentimize, bölgemize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah'ın izniyle milletimiz bize olan desteğini her zaman gösterecektir, biz de var gücümüzle çalışacağız." diye konuştu.
Kongrede AK Parti Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz, yeniden seçilerek güven tazeledi. (AA)


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku