Güncel

AK Parti Daha Çok Sahada Olacak...Hedef 2023!

AK Parti Daha Çok Sahada Olacak...Hedef 2023!

29 Mart 2021 15:15
-A

+A

         Geçtiğimiz gün Ankara Kapalı Spor Salonun da gerçekleştirilen AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresine Kırşehir AK Parti heyeti de katılım sağladı. AKP'nin yeni 75 kişilik Merkez Karar ve Yürütme Kurulu için adaylar belli oldu. Kırşehir Belediyesi Eski Başkanı Yaşar Bahçeci ise Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Kurulu üyesi olarak görevlendirildi.
         AK Parti Kırşehir Milletvekili Kendirli, "Partimizin kuruluşundan buyana ilk defa şehrimizden Genel Merkez Üst Kurul görevine getirilen,  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu üyeliğine seçilen Sayın Yaşar Bahçeci kardeşime Rabbimden muvaffakiyetler diliyor, bu gururu bizlere yaşatan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şehrimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum." dedi.
          Kırşehir'de AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına hız verdi. Kamu kurumları, STK ve esnaf ziyaretlerini sürdüren AK kadrolar hem vatandaşı dinliyor hem de taleplerini alıyor. AK Parti Kırşehir Milletvekili Kendirli'de  meclis çalışmaları dışında kente gelerek çalışmalara dahil olacak.
          Erdoğan'dan yeni MKYK üyelerine talimat verdi ve "Herkes bölgesinde daha çok çalışsın, vatandaş "AK Parti burada yok" demesin" dedi.
Büyük kongreyle birlikte 2023 kadrolarını belirleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni MKYK üyelerine önemli talimatlarda bulundu. Kongrenin ardından üyelerle bir toplantı gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan "MKYK üye sayımızı artırdık. Herkes kendi bölgesinde daha çok çalışsın. Vatandaş, 'AK Parti burada yok' demesin" dedi.
Güçlü Türkiye hedeflerine de vurgu yapan Erdoğan, "Birlikte yola devam edeceğiz. Birlikte çalışacağız. 2023 hedefine birlikte gideceğiz" ifadelerini kullandı.
        Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün AK Parti 7'nci Olağan Büyük Kongresi'nin tamamlamasının ardından topladığı yeni MKYK üyelerine 'çok çalışın' talimatı verdi. Edinilen bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantıda öncelikle yeni MKYK üyeleri ile tanıştı. Birçok MKYK üyesi de kendisini tanıttı.
        Güçlü Türkiye hedeflerine de vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MKYK üyelerine "Birlikte yola devam edeceğiz. Birlikte çalışacağız. 2023 hedefine birlikte gideceğiz. Daha çok sahada olacağız" dediği belirtildi. Erdoğan'ın ayrıca, MKYK üyelerine bütün illerde tek tek çalışma yapması konusunda talimat verdiği, vatandaşlarla daha çok bir araya gelinmesi gerektiğini ifade ettiği kaydedildi.
Türkiye gazetesinin haberine göre, toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MKYK üyeleriyle yemek yediği de belirtildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

15:07 - 16 Nisan 2021

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

15:01 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku