Resmi İlanlar

AK Parti Genel Merkezi’nden Milletvekili Kendirliye görev

AK Parti Genel Merkezi’nden Milletvekili Kendirliye görev

21 Ekim 2019 07:11
-A

+A

 

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından, AK Parti Çorum ve Sinop koordinatör milletvekili olarak atandı.
AK Parti 7’nci Olağan Kongre sürecinde Çorum ve Sinop’ta gerçekleştirilecek il ve ilçe kongrelerine gözlemci ve koordinatör olarak görev yapacak olan Milletvekili kendirli, Çorum ve Sinop’a ziyaretler gerçekleştirerek, il ve ilçelerdeki kongre hazırlık çalışmalarının her aşamasında yer alacak.
Çorum ve Sinop koordinatör milletvekilliği hakkında açıklama yapan AK Parti Kırşehir Mustafa Kendirli, AK Parti 7’nci Olağan Kongresine giden süreçte il ve ilçelerdeki çalışmaların AK Parti Genel Merkezi ile koordineli yürütülmesinin önemi işaret ederek, “Koordinatör vekil olarak atandığım Sinop ve Çorum’da, AK Parti’nin hizmet ve eser siyasetine uygun olarak milletimiz için çalışacak kadroların belirlenmesi için büyük bir titizlikle çalışacağız. İl ve ilçe kongrelerimizde, milletimize hizmet edecek en iyi kadroları belirleyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın” dedi.
Mustafa Kendirli, AK Parti’nin istişare kültürüne verdiği önemi dile getirerek, öncelikle Çorum ve Sinop’ta parti içi istişarelerde bulunacaklarını belirtti.
Çorum ve Sinop’da ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimlerinin belirlenmesi için gerçekleştirilecek il ve ilçe kongrelerinin birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamında gerçekleştirilmesi için çaba harcayacağını anlatan Mustafa Kendirli, “İl ve ilçe kongrelerimizi, AK Parti’yi 2023’e taşıyacak, hedeflerini hayata geçirecek kadroların belirlenmesi olarak görüyoruz. Milletimizin emanetini taşıyan AK Parti’nin geleceğinin Türkiye’nin geleceği olduğu bilinciyle hareket edecek ve en iyi kadroları belirleyeceğiz” diye konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku