Güncel

AK PARTİ İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

AK PARTİ İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL’DAN  GAZETEMİZE ZİYARET

15 Nisan 2021 14:44
-A

+A

          Kuruluşunun 44.yılını kutlayan Memleket Gazetesi  deneyimi  ile doğru ,tarafsız ve hızlı haber akışıyla okuyucuların her daim sesi ve kulağı olmaya devam ediyor.
          AK PARTİ İl Başkanı SEHER ÜNSAL, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. ALİ DEMİR, Ak Parti  Tanıtım Ve Medya Başkanı EMRE BEKDEMİR ve Ak Parti Kırşehir İl Teşkilatı Özel Kalem Sorumlusu BİROL BİLİR ile birlikte Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetelerimiz İmtiyaz sahibi MURAT SÜRMELİ'Yİ Memleket Gazetesinin 44. yılında ziyarette bulundu.
         Seher Ünsal Memleket Gazetesine yaptığı açıklamasında; Yerelde gazetecilik yapmak, büyük özveri gerektirir. Yerel gazeteler çok kısıtlı imkanlarla ve güç şartlarda yayınlanır. Çok sayfalı, renkli, ihtişamlı değillerdir belki, ama her satırı o yöreyi anlatır. Yerel gazetelerin önemi çok büyük. İlimizde yaşanan sorunları yerel gazetelerimiz haber yapıyor.Bu anlamda yerel basın,  il için önemli bir güç.Memleket Gazetesi 44.yılında bir kez daha göstermiş oldu ki, yapılan çalışmada kalite var ise yıllara meydan okur.Memleket Gazetesi nice uzun yıllar aynı çizgi ve hedef ile yayın hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku