Güncel

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan: "AK PARTİ TESŞKİLATI OLARAK GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ"

  AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan: "AK PARTİ TESŞKİLATI OLARAK GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ"

21 Aralık 2018 10:47
-A

+A


Kırşehir'de uzun yıllardır yayın yapan köklü kuruluşlardan  Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli  AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan'ı makamında ziyaret etti. Seçim çalışmaları hakkında Murat Sürmeli'ye bilgiler veren İl Başkanı Aslan,  31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde gönüllere dokunarak sıkmadık el çalmadık kapı kalmayacağının altını  çizdi.
 Kırşehir Merkezde adayın belli olduğunu ilçelerde ise aday belirleme çalışmaların AK Parti Genel Merkezince devam ettiğini ve en kısa zaman içerisinde ilçelerinde belli olacağını söyledi.
 Aslan,  "Teşkilatlar olarak hep birlikte en iyi çalışmayı ortaya koymak durumundayız. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ara kademelerimiz, mahalli yönetimler ve sandık kurullarımızla beraber dokunmadık kimseyi bırakmadığımız, çalmadığımız kapının kalmadığı bir dönemi yürüteceğiz. Sosyal medya ayağıyla ulaşmamız gereken kitlelere en etkili şekilde ulaşmak, klasik seçim çalışmalarının gerektiği çalışmaları yürütmek ve  dolayısıyla da 31 Mart'a geldiğimiz anda şunu niye eksik yapmıştık diyeceğimiz bir hal değil, her şeyi tam yapmış olmanın huzuruyla artık tercihin millette olduğu, sandıktan çıkan sonuca da hep birlikte saygı duyacağımız bir dönemin öncesini yaşıyoruz" dedi Kırşehir AK Parti teşkilatında kırgınlık ve küskünlük yoktur" diyen İl Başkanı Aslan sözlerine şöyle devam etti, "Bizim teşkilat yapımızda daima insan odaklı hizmet anlayışı vardır. Bizler küskünlük ve kırgınlıkları bırakarak hizmet edebilme yarışında olan insanlarız.
Kırşehir'de bulunan her yönetici ile birlikte güçlü ve dik duran bir Türkiye'nin temeline bir tuğla koyabilmenin mutluluğunu idrak edeceğiz. İl ve İlçe yönetimine bu minvalde çalışmalarında başarılar dilerim. Şimdi her şeyi bir kenara bırakıp partimizde yeni bir dönemi başlatma ve partimizin bayrağını daha üst noktalara çıkarma zamanı. Bu dönemde daha güçlü, herkesin seveceği, bağrına basacağı bir teşkilatı oluşturmak. 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanmaktır. “diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku