Güncel

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan; "KIRŞEHİR EMİN ELLERDE"

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan; "KIRŞEHİR EMİN ELLERDE"

18 Ocak 2019 07:12
-A

+A


AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere gece gündüz kar kış demeden çalışıyor.  Göreve geldiği günden bu yana makam odasının kapısını hiç kapatmayan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, vatandaşların karşı karşıya kaldığı sorunların çözümü için her gün İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla görüşmeler yapıyor. Bunun yanı sıra ilçe içe, kasaba kasaba ve köy köy gezen İl Başkanı Muzaffer Aslan, burada halkla birlikte sohbet edip, sıkıntıları dinliyor. 
            Aslan, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde gençlerimize ve Kadın kollarımıza büyük görevler düştüğünü hatırlatarak, " Kadın ve gençlik teşkilatlarımız bizim ulaşamadığımız yerlere ulaşmada, ziyaret edemediğimiz noktalara gitmekte önemli görev alıyorlar. Kadınlarımız ev ziyaretleri gençlerimiz ise gençlik buluşmaları ve toplantıları ile farklı farklı gruplara ulaşacaklardır.
31 Mart yerel seçimleri öncesinde her bir partilimiz gece gündüz demeden, zaman gözetmeden çalışmalıdır. Bu yolda azim, gayret ve samimiyetle hareket etmeliyiz. AK Parti'nin hizmet aşkına yakışır bir şekilde kimseyi kırmadan, darılmadan çalışıyoruz. Bizim başarımızın nedeni birlik, beraberlik ve bütünlüktür.
 Kırşehir’de de partimiz kurulduğu günden bugüne partinin yöneticileri ve temsilcileri olarak aramızda hiçbir zaman ayrımcılık olmadı ilimiz için canla başla çalışmaya gayret gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Kırşehir emin ellerde.
            Biz halkımız adına siyaset yapıyoruz, onların karşılaştıkları sorunların çözümü için etkin çözümler üretme önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Kapımız her vatandaşımıza sonuna kadar açıktır. Yaşanılan sorunların çözümü için de gerek Milletvekillerimiz gerekse de Belediye Başkanlarımız bizlere bu yönde katkılar sağlıyorlar. Halkımızla hemhal olma adına ortaya koyduğumuz bu uygulama, bundan sonra da devam edecek. Geriye bakıldığı zaman geçmişte büyük başarıları olan insanlar. Bu da Kırşehir için büyük bir kazanımı. 16 yıldır iktidardayız. Ben partimden gurur duyuyorum. Ulaşım, kamu binaları ve istihdam yatırımları başta olmak üzere başlatılan tüm projeleri durmadan devam ettireceğiz. Kırşehir'in daha fazla kazanımları olması için elimizden geleni tüm teşkilatımız ile sürdüreceğiz. Kentimiz için planladığımız yeni projeler var. Bakanlıklarımız ile ön görüşmelerini yaptığımız önemli yatırımlar da bulunuyor. Bu yatırım ve projelerin en kısa zamanda ihaleleri yapılarak, başlamasını sağlayacağız. Daha önce Kırşehir için hangi sözü verdiysek bunları yerine getireceğiz" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku