Güncel

AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL’IN RAMAZAN BAYRAM MESAJI

AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL’IN RAMAZAN BAYRAM MESAJI

11 Mayıs 2021 14:24
-A

+A

      AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Ramazan Bayramı nedeni ile mesaj yayımladı. Başkan Ünsal mesajında şunları kaydetti:
"Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.
      Bizleri, küslerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, umutların tazelendiği bir bayrama daha ulaştırdığı için Rabbimize hamd ediyorum.
Yeni umutlarla girdiğimiz bayramımızı, salgının gölgesinde idrak ediyoruz.
Gönlümüz, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdi.
Fakat tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen korona virüs salgını sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız.
        Salgın sürecinde özverili bir şekilde görev yapan, sağlık çalışanlarımız vekolluk kuvvetlerimiz başta olmak üzere tüm kamu ve özel sektör personellerimize şükranlarımı sunuyorum.
İnşallah salgın sonrası siyasi ve ekonomik olarak yeniden yapılanacak dünyada, Türkiye’nin gücünü, zenginliğini, refahını çok daha yükseklere taşıyacağız.Ramazan Bayramı, inşallah, millet olarak yekvücut olmamızı sağlayacaktır.
Bugüne kadar önümüze çıkan problemlerin üstesinden gelmeyi nasıl başardıysak, önümüzdeki dönemde de meselelerimizi, Allah’ın yardımı ve milletimizin dirayeti sayesinde çözeceğiz.
       Bayramların, tüm Müslümanlar ve insanlık için gerçek manasıyla “bayram” havasında geçmesini, başta Filistin’de yaşanan İsrail zulmü olmak üzere dünyanın değişik yerlerinde zulüm gören ve acı çeken tüm Müslümanların kurtuluşuna da vesile olmasını arzu ediyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin, İslam dünyasının bayramını tebrik ediyor, tüm gönüllere, hanelere, ülkemize ve İslam dünyasına huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum."
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku