Güncel

Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığına Start verildi...!

Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığına Start verildi...!

9 Ekim 2019 07:15
-A

+A

 
Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığı seçimlerinde Barboros Dulkadiroğlu, Mikail Arslan, Metin Ülgen Kaya ve Hasan Yavuz'un isimleri büyük ilgi gördü...
Kırşehir Ak Parti'de  yerel seçimlerden sonra İl Başkanlığı seçimleri gündemde. Ak Parti İl Başkanlığında değişimin gerçekleşeceği konuşulurken, yaklaşan kongreler öncesi Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığında yapılacak olan değişim merak konusu oldu. Kırşehir'de Ak Parti İl Başkalığı için isimler belli oluyor... İsimler arasında İl Özel İdare Eski Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu,  Kırşehir Eski Milletvekili Mikail Arslan, Hasan Yavuz ve Kırşehir İŞKUR İL Müdürü Metin Ülgen Kaya'nın güçlü isimler olduğu iddia ediliyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımlarda dikkat çeken isimler Kırşehir halkı tarafından farklı yorumlara neden oluyor. 
Barbaros Dulkadiroğlu
İl Özel İdare Eski Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu Kırşehir siyasetinde sevilen ve sayılan isimlerden biri...Bir dönem Kırşehir Ak Parti Belediye Başkanlığı aday adayı olan Dulkadiroğlu, şimdi Kırşehir İl Başkanlığı seçimlerinde adından söz ettiriyor. İl Özel İdare Eski Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu, Ak Parti İl Başkanlığı seçimlerinde yer alan güçlü isimlerden biri oldu.
Mikail Arslan
Bir dönem Kırşehir'de Milletvekilliği yapan ve dönemin çok sevilen, vatandaşın deyim yerindeyse abisi olan Mikail Arslan'ın ismi, İl Başkanlığı seçimlerinde de boy gösteriyor. Sevilen eski vekilin İl Başkanlığı seçimlerinde yer alması vatandaşlar tarafından ilgi gördü. 
Metin Ülgen Kaya
2018 27. Dönem Kırşehir Milletvekilliği aday adayı olan Metin Ülgen Kaya da İl Başkanılığı seçimlerinde yer alan isimler arasına girdi. Kırşehir İŞKUR İL Müdürü Metin Ülgen Kaya, sevilen ve sayılan  isimlerden biri. İŞKUR'da ki başarılarını takdir eden Kırşehir Halkı, İl Müdürü Kaya'nın Ak Parti teşkilatında olmasını istiyor. 
Hasan Yavuz
Kırşehirli Harita Mühendisi Hasan Yavuz'un da ismi, listede yer aldı. Kırşehirli Sevilen Mühendis Ak Parti teşkilatında yer almıştı. Harita Mühendisi Hasan Yavuz da diğer adaylar gibi listelerde ilgi gören isimlerden oldu.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku