Güncel

AKÇAKENT DOST ELİ GÖNÜLLÜLERİ YARDIMLARI DEVAM EDİYOR

AKÇAKENT DOST ELİ GÖNÜLLÜLERİ YARDIMLARI DEVAM EDİYOR

5 Mayıs 2021 21:59
-A

+A

         Akçakent Dost Eli Gönüllüleri tarafından yapılan yardımları hassasiyet ile devam ederken yapılan yardımların güvenilir ve doğru adreslere ulaştırılmaya devam ediyor.
        İlimiz ve ilçelerimizden gelen hayırseverlerin yardımları yanı sıra il dışında çevre illerimizden de  bir çok vatandaşlardan hayırlar gelmeye devam ediyor.
        Sessiz çığlıkların sesi olan Akçakent Dost Eli Gönüllüleri yardıma muhtaç vatandaşların yanında olurken yardım severlerden gelen destek gönüllerde yaşatılıyor.
       7’sinden 77’ine yardıma ihtiyaç duyulan her vatandaşın  kapısını çalan Akçakent Dost Eli Gönüllüleri
 Ramazan ayı boyunca  yardım dağıtmaya devam ediyor.
        Akçakent Dost Eli Gönüllülerinin yaptığı açıklamada; Akçakent ilçemize bağlı Ömeruşağı Köyünden Ankara’da ikamet eden Ege Seramik ARS 1 sahibi iş adamımız sayın Cesur ARLAN ihtiyaç sahibi ailelere 3 adet Gıda kolisi ve 7 adet ihtiyaç sahibi çocuğumuza bayramlık desteğinde bulunarak çocuklarımızın sevincini vesile olmuştur.
İlçemiz nüfusuna kayıtlı sayın Saniye Has BORUCU ablamız ihtiyaç sahibi 5 ailemize Gıda kolisi desteğinde bulunmuştur.
Ankara’dan Doğan Tel Örgü sahibi iş adamı sayın Taha GÖKDOĞAN ihtiyaç sahibi ailelerimize verilmek üzere 10 adet çek vererek destekte bulunmuştur.
   Hollanda’dan sayın İlkay BÜYÜKŞAHİN ihtiyaç sahibi 5 adet çocuğumuza bayramlık desteğinde bulunarak çocuklarımızın sevincini vesile olmuştur.
   İlçemiz Yeniyapan Mahallesinden Tanzanya’da bulunan sayın Hüseyin YEĞİN Merhum babası Mehmet YEĞİN, amcaları Şeref YEĞİN ve Fethi YEĞİN hayrına ihtiyaç sahibi 5 ailemize Gıda kolisi desteğinde bulunmuştur.
Akçakent Dost Eli Gönüllüleri tarafından yapılan yardımları sosyal medyadan gören Zonguldak’tan sayın Ender ORTAHİSAR arkadaşımız ihtiyaç sahibi 5 çocuğumuza bayramlık almamız için 1.000 TL nakdi destekte bulunmuştur.
YAYLAÖZÜ KÖYÜ DERNEK KURARAK GÜZEL BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTI
        Akçakent Dost Eli Gönüllülerinin yanı sıra Akçakent İlçesine  bağlı Yaylaözü Köyü Dernek kuruldu ve yardıma muhtaç vatandaşların yanında olabilmek için  bir çok yardım severlerin buluşma noktası olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşılacağı müjdesi verildi.
Akçakent Dost Eli Gönüllülerinin yaptığı açıklamada; "Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahibi ailelere Gıda kolisi desteği, Ramazan pidesi desteği ve Çocuklara bayramlık alarak sevinçlerine ortak olmuşlardır. Akçakent Dost Eli Gönüllüleri olarak bu güzel çalışmaya bizlerde destekte bulunmak adına bugünkü Ramazan Pidesi dağıtımımızı Dernek başkanı sayın Haydar DAĞ' teslim ettik.
İlçemize bağlı Güllühüyük köyünden Hollanda'da ikamet eden sayın Rukiye (künüş) YILMAZ 5 adet Gıda kolisi yardımında bulunmuştur.
           İlçemiz esnaflarından Öztürk Market sahibi sayın Adem ÖZTÜRK ve Milyoner avm market sahibi sayın Oğuz AKGÜN Ramazan pidesi, Meyve suyu, Çikolata, Kek ve Tatlı desteğini 1 yılı aşkındır düğünlerin kısıtlamaya girmesi nedeniyle mağdur olan Kırtıllar Köyündeki çocuklarımızı sevindirmek için güzel bir yaklaşımda bulunmuşlardır.
Akçakent Dost Eli Gönüllüleri olarak bizlerde dağıtımını gerçekleştirdik"dedi.(ZELİHA KARAYEL)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku