Güncel

Akçakent yağmura rağmen Ak Parti’de kenetlendi

Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayları Av. Salih Çetinkaya, Hacı Turan ile Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, il ilçe yönetim kurulu üyeleri Akçakent’te açık hava toplantısına katıldı

Akçakent yağmura rağmen Ak Parti’de kenetlendi

3 Haziran 2015 07:35
-A

+A

Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayları Av. Salih Çetinkaya, Hacı Turan ile Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Akçakent Belediye Başkanı  Yılmaz Kılıç, il ilçe yönetim kurulu üyeleri  Akçakent’te açık hava toplantısına katıldı.
Yağan yağmura rağmen kalabalık bir Akçakentli’nin katıldığı açık hava toplantısında konuşan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Av. Salih Çetinkaya “Mevlam bereketini yağdırıyor. Sağanak yağmurda burada toplanarak Akçakent’in Ak Partimize nasıl destek verdiğini gösterdiniz. Akçakent’e yatırımlar Ak Parti zamanında oldu. Köydes’ten en çok yararlanan köylerimizden biri de Akçakent köyleridir. Yeni dönemde yatırımlar artarak devam edecek. Güçlü Türkiye, güçlü Kırşehir, Güçlü Akçakent için Ak Parti iktidarı şart. Koalisyonlardan bu millet çok çekti. Sizler her zaman Akçakent için iktidardan yana oldunuz. Bu yağmurda sizleri daha çok bekletmek istemiyorum. Herzaman ki dediğimiz gibi BERABER YÜRÜDÜK BİZ YOLLARDA BERABER ISLANDIK YAĞAN YAĞMURDA diyor, Desteğiniz ve ilginiz için hepinize teşekkür ediyorum. Allah’a emanet ediyorum.”dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku