Güncel

Akpınar Halkı MİLLET BAHÇESİ istiyor

Akpınar Halkı MİLLET BAHÇESİ istiyor

21 Aralık 2021 16:52
-A

+A

        Kırşehir ziyaretinde, Kırşehir, Kaman ve Mucur'a Millet Bahçesi yapılacağını duyuran Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un destek vereceğini duyurmasının ardından Millet Bahçesi proje çalışmaları hız kazandı. Kırşehir, Kaman ve Mucur ilçesinde hayata geçirilecek olan Millet Bahçesi'nde yürüyüş yolu, koşu yolu, bisiklet yolu, tematik bahçeler,spor sahaları,çocuk oyun alanları,etkinlik çayırı,piknik alanı,peyzaj donatı elemanları, açık hava egzersiz alanları gibi bölümler bulunacak.
      7'den 70'e herkesin keyifli zamanlar geçireceği hedeflenerek hayata geçirilecek olan Millet Bahçesi Akpınar ilçesinde de talep ediliyor. Kırşehir, Kaman ve Mucur'da çalışmalarına başlanan proje, Akpınar ilçesinde de kazandırılmak isteniyor. Akpınar ilçesinde halkın ailesi ile birlikte geçireceği alanların kısıtlı olmasından dolayı vatandaş bu eksikliğin giderilmesini istiyor. Özellikle ilçe gençleri birlikte vakit geçirecek alanlarının yetersizliğinden yakınıyor.
       Akpınar Halkı "Cumhurbaşkanımız 2023'te 404 Millet Bahçesinin tamamlanacağını açıklamıştı, neden bunlardan biri de Akpınar ilçesinde olmasın" diyerek seslerini duyurdular. Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal'ın Akpınar ziyaretinde,  "Akpınar 19 yıllık AK Parti iktidarında birçok yatırımlar aldı ve almaya devam edecek. Halkın sorun ve taleplerini dinledim, bizlere düşen görev hizmet için çalışmak, durmak yok hizmete devam" diyen Başkan Ünsal'dan Millet Bahçesi talebinde bulunuyor. Akpınar Halkı Başkan Ünsal'ın Akpınar İlçesine Millet Bahçesi yapılması için çalışma başlatılmasını istiyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku