Güncel

Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan "Halk ile iç içe"

Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan  "Halk ile iç içe"

26 Ocak 2021 15:19
-A

+A

 Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan  İlçe  Esnaflarını Ziyaret Etti

Kaymakam Özcan , göreve geldiği günden bu yana esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye ve bu doğrultuda çözümler üretmeye devam ediyor.
Akpınar Kaymakamı Fatih ÖZCAN, İlçe  esnaflardan Halil YÜREKLİ ve Murat AVŞAR’ ı iş yerlerinde ziyaret etti. Kaymakam ÖZCAN esnaflarla sohbet ederek istek ve dileklerini dinledi.
Kaymakam ÖZCAN , sık sık ilçede gezerek  vatandaşların ve esnafların  sorunlarını  dinliyor.
Vatandaşlarla ve esnaflarla kucaklaşmanın ve onların sorunlarını dinlemenin kendilerini asla yormayacağını ifade eden Kaymakam ÖZCAN,
"Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla esnafımızla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Devlet olarak halkımızın yanındayız. Görevimiz halkımıza hizmet. Esnaflarımızı gezerek tanışma fırsatı bulduk. Bundan sonraki günlerde de vatandaşların içerisinde olmaya devam ederek, sorunlarını yerinde görüp, incelemeyi vazife olarak kabul ediyorum. Devletin temsilcisi olarak vatandaşın bize gelmesini beklemeden biz, vatandaşın ayağına geleceğiz. Tüm esnafımız bizim için değerlidir. Esnaflarımızın hepsine hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum." dedi.
Akpınar esnafı kendilerini ziyaret eden Kaymakam Özcan'na  işyerlerinde çay ikramında bulundular. Kaymakam Özcan'ı ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan ötürü ise Kaymakam Özcan'a teşekkür ettiler…
 
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku