Güncel

AKPINARLILAR RAMAZAM ATALAY'I BAĞRINA BASTI

AKPINARLILAR RAMAZAM ATALAY'I BAĞRINA BASTI

5 Şubat 2019 07:14
-A

+A


            Pazar günü MHP'nin Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında 31 Mart yerel seçimlerinde Akpınar İlçesinde MHP'den Belediye Başkan adayı gösterilen Ramazan Atalay'a yoğun bir ilgi vardı.
Akpınar'dan Kırşehir'e yüzlerce araç konvoyunu oluşturan ilçe halkı Ramazan Atalay'ı bağrına bastı. Başkan Atalay  tezahüratlarıyla ortalığı inleten kalabalık topluluğunda en fazla ilgiyi gençler gösterdi.
Yüzlerce araç konvoyuyla şehir turu atan ve şölen havasına dönüşen aday tanıtımında Ramazan Atalay, adeta gövde gösterisi yaptı.
MHP Akpınar Belediye Başkan Adayı Ramazan Atalay, Aday tanıtım programında gazetemize yaptığı özel açıklamada, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak Allah izin verirse ve takdir ederse, Kırşehir merkez başta olmak üzere, ilçe ve belde belediyelerimizi kazanacağız. Burada partililerimizin ve adaylarımızın çalışmasının da önemli bir yeri olacaktır. Başarı kimseye altın tepsi de sunulmaz. Bizler başarıyı çalışarak, efor sarf ederek, çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el bırakmadan sağlayacağız.
Vizyonumuz geniş, misyonumuz büyüktür. Yalnızca partililerimizi değil bütün Akpınarlı  hemşerilerimizi kucaklayan bir anlayış içerisindeyiz. Siyasi kaygılardan uzak, sadece Akpınar  halkına hizmet etmek amacı ile karşınıza çıktık. Hedefimiz sosyal, kültürel ekonomik ve turizm alanlarında örnek ve öncü bir ilçe inşa ederek güzel Akpınar'ı hak ettiği konuma getirmektir. Parti olarak diğer siyasi partilere örnek olacak adımlar atacağız" dedi.  Belediyeciliğin hizmetkârlık olduğunu ifade eden MHP Akpınar Belediye Başkan Adayı  Atalay, “MHP Parti belediyeciliği hizmet odaklı belediyeciliktir. Bizim anlayışımızda hizmet etmek vardır. O yüzden ben aday oldum, yardımcı olduk, müdür olduk diye düşünmeyiz. Bizde tek makam vardır hizmetkârlık. O yüzden bizim konuştuğumuz tek konu iş ve hizmettir. Makam, mevki statü bekleyenler bunları konuşur, derdi hizmet olanlar işi, hizmeti, hizmetkârlığı konuşur. Bugün aday tanıtım programımızda bana destek veren ve sahip çıkan araçlarıyla benim için Kırşehir'e gelen Akpınar halkına ve MHP İl ve ilçe teşkilatına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku