Güncel

ANKARA YABANLILAR DERNEĞİNDEN TİCARET BAKAN YARDIMCISINA ZİYARET..

ANKARA YABANLILAR DERNEĞİNDEN TİCARET BAKAN YARDIMCISINA ZİYARET..

14 Nisan 2021 15:16
-A

+A

Yabanlı Türkmen Oymağı Derneği Başkanı Elmas Yağmur ve dernek başkan yardımcıları Nedim Yüksel Çakır ve Ersin Aydın ile Ahi Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Köksal, Ticaret Bakanlığı'nda Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak'ı ziyaret ettiler. 
 
Ziyarette 2021 yılının Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ahi Evran Yılı ilan edildiğini belirten Yabanlı Türkmen Oymağı Derneği Başkanı Elmas Yağmur; "Sn. Bakan Yardımcımıza Ahi Evran ile ilgili kültürel projemizi ilettik, desteklerini bekliyoruz" dedi. 
Yabanlı Türkmen Oymağı Derneği Başkan Yardımcısı Nedim Yüksel Çakır da; "Sn. Bakan Yardımcımız Sezai Uçarmak'ın Kırşehir'e olan ilgisi ve konuya hakimiyeti bizi oldukça memnun etti. 2021 Yılının Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ahi Evran Yılı ilan edilmesini Kırşehir'deki her kamu kuruluşu ile Kırşehir'den beslenen ülke sathındaki her sivil toplum kuruluşu iyi değerlendirmeli" diyerek görüşlerini ifade etti.  
Yaklaşık 1 saat süren görüşme sonrası Yabanlı Türkmen Oymağı Derneği yöneticileri Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak'a üzerinde 'Besmele' yazan bir hat hediye ettiler.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku