Güncel

AVUKATLIK MESLEĞİNİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARI KONULU ÇALIŞTAY düzenlendi

AVUKATLIK MESLEĞİNİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARI KONULU ÇALIŞTAY düzenlendi

26 Ekim 2019 07:37
-A

+A


“Avukatlık Mesleğinin Sorunları ve Çözüm Yolları" konulu çalıştay 19-20 Ekim 2019 günlerinde Hatay Barosu ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Hatay Barosu ev sahipliğinde düzenlenen "Avukatlık Mesleğinin Sorunları ve Çözüm Yolları" konulu çalıştaya Kırşehir Barosu Yönetim Kurulu üyelerimiz Av. Emre Eren ve Av. Barış Var katıldı.
Hatay Barosu ev sahipliğinde Hatay Barosu Avukat Hakları Merkezi'nin 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlediği "Avukatlık Mesleğinin Sorunları ve Çözüm Yolları" konulu Çalıştay; Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Burdur, Denizli, Edirne, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Ordu, Sakarya, Siirt, Van Baroları ve Türkiye Barolar Birliği Avukat Hakları Merkezi temsilcilerinin katılımı ile Antakya Anemon Otel’de gerçekleştirildi.
Kırşehir Barosu adına Yönetim Kurulu üyelerimiz Av. Emre Eren ve Av. Barış Var'ın katıldığı çalıştayda hukuk fakülteleri ve avukat sayısı, avukatlara özgü çalışma alanlarının belirlenmesi ve arttırılması, sigorta şirketleri ve reklam yasağı konuları ele alındı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku