Güncel

BAŞKAN EKİCİOĞLU, TV100’DE PROJELERİNİ ANLATTI

BAŞKAN  EKİCİOĞLU, TV100’DE PROJELERİNİ ANLATTI

7 Aralık 2021 16:28
-A

+A

       Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu 2 Aralık 2021 Cuma günü TV100 televizyonu haber kuşağında ilimizin tanıtımını gerçekleştirerek Kırşehir Belediyesinin projelerini anlattı.
       TV100 Muhabiri Eli Ersemiz’in, “Kırşehir sizin için ne ifade ediyor? Seçmene neler vaat ettiniz, 2 buçuk yılda neleri yaptınız? Yapacaklarınız?, Biten ve devam eden projeleriniz? Ve turizm ve yatırımlar konusunda neler söylersiniz?” şeklindeki sorularına yanıt veren Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’in daha yaşanılır bir kent olması noktasında yaptıkları çalışmaları anlattı.
Başkan Ekicioğlu, bugüne kadar biten projelerle birlikte Belediye olarak bundan sora hayata geçecek olan projeleri de anlattığı yayında ülkenin hızla üretimde düşürüldüğü ve işsizliğin de ona bağlı olarak arttığı bir ortamda biz Kırşehir Belediyesi olarak tarımsal Ürünlere ve Kooperatifçiliğin geliştirilmesine yönelik çalışmaları da anlattı.
        Başkan Ekicioğlu geçtiğimiz ay Kırşehir Belediyesinin şirket aracılığıyla eski Türktur olarak bilinen Farbel Boya Fabrikasını ve alanını alarak istihdama yönelik öncü bir projeye daha imza attığımızı belirterek burada hayata geçecek olan Et Entegre Tesisi, nohut, mercimek, bakliyat paketleme, salça, et ve süt benzeri konulardaki ürünler kooperatifler aracılığıyla halkın tüketimine nasıl sunacaklarını açıkladı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku