Güncel

Başkan Arazay, çalışmalarına başladı...

Başkan Arazay, çalışmalarına başladı...

22 Mayıs 2019 07:52
-A

+A

                     Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay, çalışmalarına başladı. Özbağ Kasabası için en iyi şekilde hizmet verebilmek adına çalışmalarına başlayan Başkan Arazay, Kırşehir İl Özel İdaresine ziyaret gerçekleştirdi. Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’ı ziyaret eden Belediye Başkanı Arazay, bazı isteklerde bulundu. Özbağ Kasabasının çöplüğünün ıslah edilmesi ve imar yollarının açılması konusunda dozer ve grayder talebinde bulunan Başkan Arazay, Özbağ'ı daha temiz ve yaşanabilir bir kasaba haline getirmek için çalışmalarına start verdi.
Son yıllarda İl Özel İdaresi tarafından kırsal kesime çok önemli yatırımlar gerçekleştirildi. Yapılan yatırımlarla köylerimizin şehirlerden bir eksiği kalmadı. Kırsal kesimin alt yapısının, yolunun, içme suyunun yanında temizliği de gerçekleştiriliyor. Şehirdeki bütün imkânların köylerde de olması amaçlanıyor. İl Özel İdaremiz Kırsal kesimde çevre kirliliğinin giderilmesi, çevrenin korunması, iyileştirilmesi ve temizlenmesi amacıyla dozer ve grayder, çöp kamyonu gibi birçok aracı kurumlar için hizmete sunuyor. Bu kapsamda Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay'da Kasaba için en iyi şekilde çöp toplama hizmetini sunmak için dozer ve grayder talebinde bulundu.
            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz hizmet için her zaman birlikte hareket edeceklerini belirterek teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku