Güncel

Başkan Atabey, ilimiz halkının bayramını kutladı...

Başkan Atabey, ilimiz halkının bayramını  kutladı...

12 Mayıs 2021 14:54
-A

+A

     Deva Partisi Kırşehir İl Başkanı Metin Atabey, Ramazan Bayramı dolayısı ile Kırşehir Halkını kutladı. Başkan Atabey yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
      "Mübarek Ramazan ayının sonunda Millet olarak burukta olsa bir bayram sevinci yaşayacağız, Yaşanan salgının yol açtığı tahribatlar ve binlerce vatandaşımızı kaybetmiş olmanın, Kudüs’te yaşanılan zulmün acısı sıcaklığını korurken, Yaşanan kötü günleri Ramazan Bayramının mutluluğu ve huzuruyla bir nebze de olsa unutmaya çalışacağız. Çocukların sokaklarda dolaşıp şeker toplayamadığı ve ailelerimizle kalabalık bayram sofralarının kurulamadığı buruk bir bayram yaşayacak olsak da sağlıklı kalabilmenin mutluluğu ve bir sonraki bayramlara dair umutların yeşerdiği bir bayram bizi bekliyor olacak.  Yaşanan zor günlerin birlik, beraberlik ve dayanışma ile bir an önce atlatılmasını temenni ediyoruz. Bu yolda Deva partisi olarak il ve ilçe teşkilâtlarımızla halkımızın sağlığı ve refahı için çalışmalara aralıksız devam edeceğiz.
       Milletimizin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, Sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu, alın terinin ve emeğin karşılık bulduğu, yolsuzluğun ve yoksulluğun yok edildiği, hukukun ve adaletin bütün toplum kesimlerine eşit olarak uygulandığı, barışın ve huzurun ülkemizde ve tüm dünyada da tesis edildiği nice güzel bayramlara..."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku