Güncel

Başkan Bahçeci, AK Parti yöneticileriyle buluştu

Başkan Bahçeci, AK Parti yöneticileriyle buluştu

25 Aralık 2018 07:07
-A

+A

 

KırşehirBelediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kırşehir teşkilatı kurucuları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Bahçeci, partisinin Kırşehirteşkilatı kurucuları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle kent merkezindeki bir restoranda toplantı düzenleyerek, görüş ve önerilerini dinledi.
Belediye başkanı olarak, 'çat kapı' misali esnaf, ev ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirdiğini vurgulayan Bahçeci, vatandaşlarla sıcak bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretlerle hem sofralarını hem de gönüllerine ulaştıklarını kaydetti.
Halkın başkanı olma prensibini hayata geçirdikleri için mutlu olduğunu bildiren Bahçeci, şunları kaydetti:
"Her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Gerek esnaf ziyaretlerimizde gerek ev ziyaretlerimizde vatandaşlarımız bizi samimiyetle karşılıyor. Halkın başkanı olmak en önemli hayalim ve hedefimdi. Bunu gerçekleştirdiğimi görmek beni hem gururlandırıyor hem de mutlu ediyor. Onlarla istişare ederek istek ve talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Sürekli iç içe olduğumuz için de sorunları ilk elden öğrenme fırsatımız oluyor. Hızlı ve verimli çalışmamızın anahtarı halkımızın istek ve beklentilerini karşılamamızdır. Arkadaşlarımızla birlikte esnaf ve mahalle gezilerimizi sürdürüyoruz. Bu geziler kapsamında da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşıp taleplerini aldıktan sonra bu taleplerini yerine getiriyoruz. Bizler gezdikçe vatandaşların sorunlarına hem ortak oluyoruz hem de çözüm buluyoruz."
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku