Güncel

Başkan Bahçeci, Derdimiz Koltuğu işgal etmek değil, Kırşehir’e hizmet etmek

Başkan Bahçeci, Derdimiz Koltuğu işgal etmek değil, Kırşehir’e hizmet etmek

10 Aralık 2018 07:42
-A

+A


Kırşehir Belediyesi başkan adaylığına gösterilen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Belediyesi’ne gelişi esnasında belediye çalışanları tarafından karşılandı.
Başkan Bahçeci, çalışanlarla tek tek tokalaşarak, tebrikleri kabul etti. Başkan Bahçeci belediye binası önünde yaptığı açıklamada belediyemiz için ve hepimiz için inşallah hayırlı uğurlu diye dua ediyoruz. Önümüzde bir süreç var on yıldır sizlerle birlikte Kırşehir’imize hizmet ediyoruz. Kırşehir belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Bizde Kırşehir’in seçilmiş Belediye başkanı ve bu ailenin reisi olarak on yıldır ailemizi büyütmek, genişletmek, hem ailemizdeki her ferdimizin iaşesinden tutunda, maaşını günüde alması bütün sosyal hakları her şeyi ile geliştirmeye çalışıyoruz. Hem bir yandan belediyemizi ve ailemizi büyütüyoruz, hem de bir yandan da Kırşehir’imizi güzelleştirip, geliştiriyor ve büyütüyoruz. En üsten en aşağıya kadar siz çalışanların çok büyük katkısı var. Allah hepinizden razı olsun.
Başkan Bahçeci, On yılın sonunda çok şükür hepimiz aldığımız maaşların yüklendiğimiz sorumlulukların hakkını verdik. Eksikliklerimiz olabilir, Kırşehir’in geldiği noktaya baktığımızda yapılmaz denen birçok işi hep birlikte başardık. Belki birileri bundan rahatsız oldu ama ne olursa olsun biz her zaman önümüze baktık hiçbir zaman küçük işlerle uğraşmadık, hep büyük hedeflere doğru hep birlikte koştuk.
Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile inşallah bir beş yılda daha 31 Martta halkımızın onayı ile hizmet etmek istiyoruz. Bizim tek aruzumuz var bir koltuğu işgal etmek değil. Allah’ın izni ile Halkımızın desteği ile inşallah her manada ileri taşımak yeni büyük hedefler koyarak bir beş yılda daha sizlerle omuz omuza kardeşlik hukuku içerisinde gayret etmek. Ailemizin her ferdinin bu büyük davaya, büyük mücadeleye 31 Martta hep birlikte sahip çıkacağına sonuna kadar inanıyorum.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku