Güncel

Başkan Bahçeci, Kırşehir Halkının Teveccühü Bizimle

Başkan Bahçeci, Kırşehir Halkının Teveccühü Bizimle

4 Mart 2019 07:51
-A

+A


Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesinde yoğun çalışma trafiğine devam ediyor. Başkan Bahçeci Terme caddelerinde yoğun ilgi ile karşılaştı.
 On yıldır Halkımızla iç içeyiz. Gönül gönleyiz diyen Başkan Bahçeci, hiçbir zaman halkımızdan, esnafımızdan kopmadık. Hep iç içe olduk. Birbirinden önemli projeleri hep birlikte hayata geçirdik.
Terme Caddesi  esnafı tarafından büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, tek tek işyerlerini ziyaret ederek, esnafın hal hatırlarını sorup, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Bahçeci tüm Kırşehir'i kucaklayan bir meclis listesi oluşturduklarını belirterek, “Biz Kırşehir'i seviyoruz. Bu kentin havasını soluyan, suyunu içen bir evladıyız. On yıldır yönettiğimiz belediyede hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesin başkanı olduk. Kapımız ve gönlümüz her zaman açık oldu. Tüm hemşerilerimizi kucakladık.
Başkan Bahçeci, Terme Caddesi esnafımızı ziyaret ettik, esnafımız dağ gibi arkamızda Allah’ın izniyle, sen çok çalıştın arkana bakmadan çalışmaya devam et diyorlar sağ olsunlar. 10 yıllık çalışmalarımızı ve yeni projelerimizi değerlendirdik, mesele Kırşehir ise her görüşten insanımız tek yumruk olmayı biliyor çok şükür.
Başkan Bahçeci, Ben insanları seviyorum. İnsanlara faydalı olmayı, dertleri ile dertlenmeyi seviyorum. Kırşehir’imizin insanlarına hizmet edince mutlu oluyorum. Kırşehir'de tarafıma gösterilen ilgi ve alaka beni çok mutlu ediyor. On yıldır Halkımızla iç içeyiz. Gönül gönüleyiz. Hiçbir zaman halkımızdan, esnafımızdan kopmadık. Birbirinden önemli projeleri hayata geçirdik. 31 Marttan halkımıza inanıyor ve güveniyorum, bu güvenimiz boşa çıkmayacak inşallah.  
Kırşehir’imiz için, vatanımız için bir olacağız, şehrimizi daha güzel günlere taşıyacağız. Hep birlikte el ele, gönül gönüle, omuz omuza geleceğin Kırşehir’i için canla başla çalışacağız.
Gittiğimiz her yerde hemşehrilerimizin büyük coşkusu ile karşılaşıyoruz. Hepimizin ortak heyecanı Kırşehir’imizi Türkiye’nin en modern, çağdaş bir şehiri yapmak. Milletimize hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda  Kırşehir İçin Canla Başla çalışacak, şehrimizi geleceğe taşıyacağız.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku