Güncel

Başkan Bahçeci, Personelinin Yeni Yılını Kutladı

Başkan Bahçeci, Personelinin Yeni Yılını Kutladı

2 Ocak 2019 07:59
-A

+A

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye müdürlüklerine bağlı İtfaiye ve Zabıta Müdürlüklerini  ziyaret ederek personelinin yeni yılını kutladı.
Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye müdürlüklerine bağlı İtfaiye ,Zabıta Müdürlüğü nü ziyaret ederek personelinin yeni yılını kutladı. Personellerle tek tek tokalaşarak yeni yıllarını kutlayan Başkan Bahçeci 2019 yılının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti. 2018 yılının son mesai gününde Başkan Bahçeci Halkımızın güvenliği için yılbaşı gecesi görevlerinin başında olan belediye ailemizin mensubu İtfaiye ve Zabıta görevlisi kardeşlerimi ziyaret edip yeni yıllarını kutladık, Rabbim büyük bir aile olarak birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah temennisinde bulundu.
Kırşehir Belediyesi'nde görev yapan tüm personelin Kırşehir’in gelişimi ve değişimi için özveriyle çalıştığını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Yaşadığımız sevinçleriyle, üzüntüleriyle hep birlikte bir yılı daha geride bıraktık. Kırşehir Belediyesi olarak takdir toplayan, halkımız tarafından memnun olunan  işlere imza attık. Geride bıraktığımız 2018 yılı içerisinde imkanlarımızı en iyi şekilde kullanarak, vatandaşlarımıza sosyal,kültürel  ve her alanlarda en iyi hizmeti vermenin huzuru içerisindeyiz. Gerçekleştirilen hizmetler ve yaşanan bu gelişmeler planlı ve iş birliği içerisindeki çalışmalarımızın bir ürünüdür. Belediyemizin her faaliyetinin arkasında 'Kırşehir Belediyesi Ailesi'nin bireylerinin imzası var. Bu vesileyle yeni yılın İlimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum  ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli ve İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ile birlikte yeni yıla kara yolunda yapılan yol uygulamasında yolculara karanfil dağıtarak girdi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku