Güncel

BAŞKAN BAHÇECİ, USTALIK DÖNEMİNDE 41 PROJEYLE GELİYOR

BAŞKAN BAHÇECİ, USTALIK DÖNEMİNDE 41 PROJEYLE GELİYOR

2 Şubat 2019 17:13
-A

+A


Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde projelerini açıkladı. Kırşehir'de 2 dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 3. dönem başkanlığı için aday olan Yaşar Bahçeci, Kırşehir'de 3 dönem üst üste seçilerek tarihi rekor kırmak istiyor. Cumartesi günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen görkemli ve halka açık toplantıya Ak Parti teşkilatı başta olmak üzere yoğun bir halk topluluğu katıldı. Tek tek 41 projenin tanıtımını yapan Başkan Bahçeci, yaptığı açıklamada, " Sevgili Hemşerilerim, bundan on yıl önce göreve geldiğimizde Kırşehir'imizin bütün sorunlarını birlikte çözeceğimize, projelerimizi bir bir gerçekleştireceğimize, memleketimizi layık olduğu konuma getireceğimize dair söz vermiştik. Sizlere verdiğimiz bu sözlere istinaden bugün karşınızda; yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz projelerimizle gururla durabiliyoruz çok şükür. “Bir milletin geleceği; kendi kaderine yön verebilme kudretine sahip olmaktan geçer.” 21. Yüzyılın küreselleşen dünyasında özellikle teknolojik, ekonomik ve toplumsal alanlarda meydana gelen gelişmeler, sınırları aşarak tüm ülkeleri ve kurumlan çok yönlü olarak etkilemektedir. Bu minvalde, biz de tabi ki belediyecilik anlayışını değiştirerek çağımıza ve gelişmelere uyarlayacaktık. işte biz de, bunu yapmaya çalışarak eski belediyecilik anlayışı ile şehrimize sadece beton binalar dikmedik! Klasik belediyecilik anlayışını terk ederek, Kırşehir halkını birçok sosyal proje ile de buluşturup gönüllere de dokunduğumuzu düşünüyorum.
            Tüm dünyada çağı yakalayan kurumlar, şehirler ve ülkeler değişti. Kırşehir’imiz de Allah’ın izni ve inayetiyle bu değişimi yakalayıp değişmeye devam ediyor...
, Hepimiz bunun farkındayız. “Değişim, çağı ve teknolojiyi dolayısıyla da geleceği yakalamak demektir." diyerek bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik, işte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki, Kırşehir artık eski Kırşehir değil!
Çok şükür ki Kırşehir halkı gerçek belediyecilik anlayışı ile emin ellerde olduğunu biliyor. Ne mutlu bizlere ki, bu şehrin belediye başkanı olarak Âşık Paşaların, ÂhiEvran’ların, Neşet Ertaş’ların yetiştiği bu toprağın insanına hizmet etmek nasip oldu. Hakka ve adalete dayalı hizmet anlayışımız, halkımızın nezdinde takdir bulduğumuzun ispatı olmuştur.
            Ben ve ekibim için Kırşehir’e hizmet etmek görev değil, bir onur olmuştur her zaman. Sizler için yaptığımız her hizmet, sizlerden takdir gördükçe; bizlere güven, güç ve cesaret kazandırıyor. On yıl önce bu yola çıkarken tek bir amacımız vardı; Kırşehir’i hak ettiği noktaya getirmek, işte bunun için bu şehrin yönetimine talip olmuştuk. Ne demiştik ilk yıllarımızda; “Başarıya ulaştıkça değişimin ustaları olacağız.” işte şimdi de diyoruz ki: “Şehrimizin geleceğe dönük umutları ile Ustalık dönemi eserlerimiz için kollarımızı sıvadık, hazırız inşallah.”
            Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar. Bizim bir değil bin hedefimiz var; işte bu yüzden de takdir edersiniz ki; çalışmaktan asla bıkmıyoruz, bıkmayacağız.
On yılda yaptığımız ve bundan sonra da yapacağımız çalışmalara gönülden destek veren Kırşehir halkını bütün samimiyetimle ve sevgimle kucaklıyorum. Halkımızın bu desteğini ve güvenini hiçbir zaman karşılıksız bırakmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz. Her alanda Kırşehir’i daha da ileriye taşıyacakyatırımları, hizmetleri hep beraber inşaa edeceğiz. Geçtiğimiz on yılda olduğu gibi Ustalık döneminde de kapımız herkese her daim açık olacak, yine hep birlikte olacağız inşallah. Birlikteliğimiz ise yapacaklarımızın teminatı olacaktır. En derin sevgi ve saygılarımla" ifadelerini kullandı

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku