Güncel

Başkan Çelik, İl Müdürü Avşar'ı ziyaret etti

Başkan Çelik, İl Müdürü Avşar'ı ziyaret etti

7 Ağustos 2021 14:44
-A

+A

      Kırşehir AFAD İl Müdürlüğü, periyodik yaptığı afet farkındalık, arama kurtarma ve yangın eğitimlerini sürdürüyor.
      2021 Türkiye Afet Eğitimi etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen afet farkındalık eğitiminde; afet öncesi, afet sırası ve afet sonrası yapılması gerekenler, afet ve acil durum anında ilk 6 saatin önemi, yaşam çevremizdeki riskler, afet ve acil durum planı, afet ve acil durum çantası, afet sigortası, bina güvenliği, tahliye ve toplanma alanları, arama kurtarma, yangın, çığ, heyelan, sel, sivil savunma, gönüllülük sistemi konuları şehirde fabrikalar ve kamuya açık alanlarda halka anlatılıyor.
Yurt genelinde orman yangınları ile mücadele edilirken, ilimiz Afad ekiplerinin çalışmaları da taktir toplarken yeni göreve başlayan İl Müdürü İbrahim Avşar'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
       Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik, İl Müdürü Avşar'a ziyarette bulundu. İl Müdürü Avşar'a hayırlı olsun temennisinde bulunan Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik ziyarete ilişkin şunları kaydetti:
       "Ülkemizde Meydana Gelen Her Türlü Acil Durum, Doğal Afet ve Sivil Savunma konularında gözbebeğimiz gururumuz olan, vatandaşlarımıza her daim yardım eden,yaralarını saran, şuan ülkemizin bazı bölgelerinde devam eden yangınlar ile canla, başla en ön safta yılmadan, yorulmadan mücadele eden Afad  kurumumuzu ziyaret ettik. Yeni göreve başlayan  İl Müdürü İbrahim Avşar'a Şahsım ve İl Genel Meclis Üyeleri olarak hayırlı olsun dileklerinde bulunup başarılar diledik."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku