Güncel

Başkan Çelik çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Çelik çalışmaları yerinde inceledi

9 Haziran 2021 16:24
-A

+A

       Akçakent ilçesi Boğazevci-Yetikli arasına olan 8 km’lik yol çalışmaları başladı.
       İl Özel idaresi Yol ve Ulaşım hizmetleri müdürlüğü yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında; vatandaşların daha rahat ve sorunsuz kullanımı için köy içi yol bakım ve onarım, stabilize bakım ve yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.
İl özel idaresi yol ve ulaşım müdürlüğü ekiplerince başlatılan yol yapım işlemleri tüm hızıyla devam ederken, bu kapsamda planlı ve programlı bir şekilde yol bakım ve onarım çalışmalarına devam ettikleri belirten İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik,
Akçakent ilçesinin Boğazevci-Yetikli arasına yapılacak olan 8 km’lik yol hazırlık çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çelik çalışmalar hakkında şunları kaydetti:
       "Akçakent ilçemizin Boğazevci-Yetikli arasına yapılacak olan 8 km’lik yol hazırlık çalışmalarını İl Genel Meclis üyelerimizle beraber inceledik.
       Millete hizmet etme yolunda, hükümet yatırımlarımız ülkemizde olduğu gibi,  ilimizde de hız kesmeden devam ediyor.
Köylerimizde yaptığımız yol yapım çalışmaları bizim için son derece önemlidir. Özel idaremiz bu konuda çok özverili çalışmalar yapıyor.
Hemşerilerimizin yaşam koşullarını daha kaliteli hale getirmek, onların talep ve isteklerini takip etmek her zaman birinci önceliğimiz olmuştur.
       Amacımız köylerimizde hemşerilerimize kaliteli, rahat, konforlu ve güvenilir ulaşım imkânını sağlamaktır. Yapılacak olan yolun şimdiden hayırlı olmasını diliyorum."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku