Güncel

BAŞKAN EKİCİOĞLU’NDAN GAZETEMİZE KUTLAMA MESAJI

BAŞKAN EKİCİOĞLU’NDAN GAZETEMİZE KUTLAMA MESAJI

14 Nisan 2021 15:58
-A

+A

       Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, gazetemizin 44. Kuruluş Yıl Dönümü münasebeti ile bir kutlama mesajı iletti. Başkan Ekicioğlu mesajında şunları kaydetti: "İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli kurumlardır.
       Bu çerçevede; Kırşehir’de gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Kırşehir Memleket Gazetesi’nin 44 yıl boyunca gazetecilik etiğine ve mesleğine yakışan habercilik anlayışı ile yayıncılık hayatını sürdürmesi büyük önem arz etmektedir. Kırşehir basınının gerek kamuoyu oluşturma, gerekse kamu adına görevlerini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi en büyük dileğimizdir.
        Bu vesileyle Kırşehir Memleket Gazetesi’nin 44. kuruluş yıldönümünü kutlar; halkımızın sosyal ve kültürel yaşantısında duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması temennisiyle başarılarınızın devamını dilerim."         

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku