Güncel

Başkan Ekicioğlu'ndan Kadın Kollarına destek!...

Başkan Ekicioğlu'ndan Kadın Kollarına destek!...

23 Haziran 2021 17:17
-A

+A

      Başkan Ekicioğlu; "İSTANBUL SÖZLEŞMESİNDEN VAZGEÇMİYORUZ!" DİYEN CHP KADIN KOLLARININ YANINDAYIZ!" dedi.
     Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'ni feshetmesini öngören Cumhurbaşkanı Kararı'nın iptali gündeme taşınmıştı. Kadın Örgütleri bu feshin şiddeti artıracağını savunaya devam ediyor. Bu kapsamda  CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meral Gökçınar bir basın açıklaması yaptı. İstanbul Sözleşmesinin feshine karşı çıkan CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meral Gökçınar açıklamada bulundu.
Düzenlenen toplantıya Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu da katılım sağladı. CHP Kırşehir Kadın Kollarına destek veren Başkan Ekicioğlu, her daim destek olacaklarını dile getirdi.
Başkan Ekicioğlu yaptığı açıklamada; "CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meral Gökçınar'ın yaptığı basın açıklamasına katılarak destek verdik.
     Bugün saat 11:00'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı Binasında CHP Kadın Kolları Kırşehir Başkanı Meral Gökçınar tarafından yapılan basın açıklamasına katılarak "Kotalar Bize Dar” diyerek yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları'nın yanında olduk. “Sayılar Bize Dar” diyoruz ve Türkiye’nin her noktasından sesimizi yükseltiyoruz" diyen kadınların onurlu mücadelesinin her zaman yanındayız." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku