Güncel

Başkan Göçen , Milletimizi bir araya getiren, kaynaştıran Abdal ve Ozan geleneğimize yapılan bir saygısızlıktır

Başkan Göçen , Milletimizi bir araya getiren, kaynaştıran Abdal ve Ozan geleneğimize yapılan bir saygısızlıktır

8 Aralık 2020 10:35
-A

+A

 

Muharrem Ertaş'ı anma törenlerinin siyasallaşmasına İyi Parti'den sert tepki….
Olay Hakkında  İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen açıklama yaptı.
Başkan Göçen açıklamasında şu ifadelere yer verdi:Pazar günü Halk TV’de yayınlanan Muharrem ERTAŞ’ı anma programı çok güzel giderken,  Halk TV programcısı ve sunucusu keyfi şekilde programla hiç alakası olmayan Deniz GEZMİŞ ve arkadaşlarından bahsetmiş ve program içerisinde bir ağıta yer vermişlerdir.
            Bu gerek programın konusuna gerekse milletimizi bir araya getiren, kaynaştıran Abdal ve Ozan geleneğimize yapılan bir saygısızlıktır. Bu yapılan düşüncesizce saygısızlığı şiddetle kınıyor ve şayet bu yapılana vesile olanlar var ise cezalandırılmasını istiyor ve bekliyoruz. Bunun takipçisi olacağımız bilinmelidir.
            Hadise olunca Merkez İlçe Başkanımız Zafer SATILMIŞ gereken tepkiyi anında programı sunan Serhan ASKER’e göstermiş ve duruşumuzu sergilemiştir.
            Bu arada bugüne kadar gerek milli gerekse yerel politikalarda ağzını açmayan bazı siyasilerin tepki göstermelerinden memnuniyet duydum. Yalnız bunlardan aynı tepkiyi ülkemiz için günümüzün sıkıntılarında da göstermelerini isterdik. Bizim Milliyetçiliğimizi test edenlerin önce kendilerine bakmalarını; katil Aponun mektubu Diyarbakır meydanlarında okutulurken, Osman ÖCALAN TRT ekranlarına çıkartılırken , megrimegri söylenirken , habur kapısı rezaleti yaşanırken , Kobani meselesi yaşanırken hangi tepkiyi gösterdiler?Acaba  bu terör odaklarının milletimize mermi ve bomba değil çiçek attıklarını mı düşündüler?Temsilcilerimiz bu konuların incelenmesi için verdiğimiz önerileri niçin TBMM de oy birliği ile ret ettiler?
Bizler ayrı partilerin üyesiyiz ama aynı milletin ferdiyiz.Sevinçlerimiz ve tepkilerimiz bir olmalı , doğru ve yanlış karşısında birlikte durmalıyız.
Bir İl Başkanı arkadaşımızın çok doğru dediği gibi keçi nerden atlarsa oğlağıda oradan atlarmış.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku