Güncel

Başkan GÖÇEN'den, Doç.Dr.Ali GÜNEŞ’e ziyaret

Başkan GÖÇEN'den, Doç.Dr.Ali GÜNEŞ’e ziyaret

13 Ağustos 2021 14:44
-A

+A

       İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit GÖÇEN ve yönetim kurulu üyeleri Ahi Evran Üniversitesi Hastanesi’ne başhekim olarak atanan Doç.Dr.Ali GÜNEŞ’i makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.
       Çok olumlu ve güzel bir ortamda geçen ziyaretten sonra yaptığı açıklamada Müfit GÖÇEN “ilimizde bildiğiniz gibi devlet hastanesinde başhekimlik görevinde değişiklik olmuş ve Doç.Dr.Ali GÜNEŞ bu göreve getirilmiştir.Kendisine hayırlı olsun dileğimiz ile birlikte bir takım aksaklıkları ifade ettik.Pandemiyi neden olarak göstererek göz,kadın doğum gibi bir takım servislerin sıkıntı yarattığını,tedavilerin yapılmadığını, vatandaşın diğer illere gitmek zorunda kaldığını,ciddi doktor açığı olduğunu ve bu eksikliklerin giderilmesini beklediğimizi ifade ettik. Kendiside yaptıkları çalışmaları açıkladı.
       Değerli arkadaşlar bildiğiniz gibi son yıllarda liyakate değer verilmediği için işler maalesef çıkmaza girdi.Konu ile ilgililerin ve bilgi sahiplerinin,kamuoyunun görüşü alınmadan “biz biliriz ” havasındaki AKP ve yanındaki küçük ortakları her zamanki gibi yanlış kararlar vermiştir.Dokuz yıl önce kendi dönemlerinde “ yanlış yapıyorsunuz” uyarılarına rağmen yapılan hastanemizi kurtarmak için önce hastane maliyetinden çok fazla bir paraya hala şaibeli olan ve gerekçesini bir türlü açıklayamadıkları hastane önüne ucube üst geçit yaptılar,şimdide hastaneyi buradan da kaldırıp yine bir takım şaibelerle Ahi Evran Üniversitemiz yanına taşıma kararı çıkarttılar,dileriz ki bu yanlıştan dönerler.Çok değerli AKP yönetimi,küçük ortakları ve milletvekilimiz Mustafa KENDİRLİ’nin önemsemedikleri konu ise doktor açığı. Akılları ve güçlerini bina yapmaya ve yıkmaya,statüsünü değiştirmeye harcayan bu arkadaşları doğru işler yapmaya,milletin geleceği ile oynamamaya davet ediyoruz. “dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku