Güncel

BAŞKAN MUSTAFA BULUT KIRŞEHİRLİLERİ DESTEĞE ÇAĞIRDI

BAŞKAN MUSTAFA BULUT KIRŞEHİRLİLERİ DESTEĞE ÇAĞIRDI

8 Ekim 2020 16:51
-A

+A

 

Köşe yazarımız ,Spor Yorumcusu , Bekir Kendirli Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut’u ziyaret  etti
Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut, Kırşehirspor'a gönül vermiş tüm sporseverleri takıma destek olma yolunda destek çağrısında bulundu.
Pandemi dolayısıyla zor günler geçiren Kırşehir Belediyespor Başkanı Kastamonu deplasmanından alınan galibiyetin ardından hem tebrik edip hem de takımın sorunları hakkında bilgi almak için ziyaret eden Kendirli; “Öncelikle Başkan Bulut'un nezaketinden ve takımımıza verdiği emek ve katkılardan dolayı kendisine ve yönetim kurulu arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.” dedi
Başkan Bulut “Bu sezon kaliteli ve tecrübeli bir hocayla anlaştıklarını ve bunun yanı sıra zor şartlara rağmen şampiyonluğa oynayacak iyi bir kadro kurduklarını açıklayarak ekonomik açıdan oldukça zor günler geçirdiklerini ve bu süreci atlatabilmek için herkesin bu taşın altına ellerini koymaları gerektiğini” vurguladı.
Bu sezon TFF ve iddiadan gelecek paraların aksadığını ve bu paranın ellerine geçmediğinden dolayı zor günler yaşadıklarını belirterek kampanya başlattıklarını ve iş adamları ve taraftarlara bu kampanyaya destek vermelerini aksi halde arzu edilmeyen günlerin başlayabileceğini açıklayarak Bulut sözlerine şöyle devam etti: “Futbolcularımıza peşinatlarının dışında 9 EKİM ve 9 KASIM 2020 tarihlerine 3 milyon lira borçlandıklarını ve ödeme tarihinin geldiğini ve bu parayı bulmakta zorlandıklarını açıklayarak gözlerime uyku girmiyor” dedi.
Başkan Bulut, Çalmadıkları kapı kalmadığını Vekillerimiz Mustafa Kendirli ve Metin İlhan bunun yanı sıra Ankara Millet Vekili Hacı Turanı ziyaret ederek takıma kaynak bulunması hususunda destek beklediklerini ve kendilerine yardımcı olmaları için istekte bulunduklarını söyleyerek gerekirse herkesin kapısını çalmaya hazır olduklarını belirtti.
Bekir Kendirli , "Bende şahsım adına Kırşehir Belediyespor için gecelerini gündüzlerine katan ve bu takımın var olması ve profesyonel liglerde sürekliliği ve başarılı olması açısından Tüm Kırşehirlilerin Başkan Mustafa Bulut ve yönetimine destek olmaları yönünde çağrıda bulunmak ve bunun yanı sıra güzel ve güneşli günler elimizde iken olan bunları kötü ve karanlık günlere bırakmayalım diye düşünüyorum " dedi.
"Haydi diyelim hep destek tam destek karınca kararınca hep beraber el ele vererek takımızın güzel günlerine bir imzada bizden olsun. Takımımıza hep destek tam destek vererek
Yöntemimize sahip çıkalım yanlarında olalım. Unutmayalım ki bu takım Ahmet’in Mehmet’in takımı değil Kırşehir'in takımıdır."  BAŞKA KIRŞEHİR YOK.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku