Güncel

Başkan Parlak ve ekibi Mucur'u ziyaret etti

Başkan Parlak ve ekibi Mucur'u ziyaret etti

4 Haziran 2021 15:41
-A

+A

       Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetimi, Mucur ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Kemal Parlak ve ekibi Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Mucur İlçe Jandarma Komutanı Osman Köylüce, Jandarma Astsubay Uğur Polat ve Mucur İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şenlik’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Kemal Parlak; "Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetimi Olarak Mucur Belediye Başkanı Sayın Atılgan Yılmaz'a, Mucur İlçe Jandarma Komutanı Sayın Osman Köylüce ve Jandarma Astsubay Sayın Uğur Polat ‘a, Mucur İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Şenlik’e nezaket ziyaretinde bulunduk. Sayın Yılmaz'a, Köylüce’ye ve Sayın Polat’a Mucur İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Şenlik’e Gazilerimize gösterdiği ilgi ve alakaya Gazilerimiz adına teşekkür ederim." dedi.
       Mucur Belediye Başkanı Yılmaz; "Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kırşehir Şubesinin bu anlamlı ziyaretleri beni çok onurlandırdı. Sizler bizim için son derece değerlisiniz. Gazilerimiz’in yanında olmak, tüm milletimizin asli görevidir. Vatan için canını hiçe sayarak düşmana karşı kahramanca göğsünü siper etmiş olan Gazilerimiz, Şehitlerimiz ve aileleri bizler için çok değerli. Her zaman, her şartta onların yanında olmaya devam edeceğiz. Kıymetli Gazilerimize şükranlarımı sunuyor ziyaretleri için teşekkür ediyorum." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku